İdil Fırat'ın babası Önder Fırat zor sakinleşti!

Merve Boluğur'la 2 yıllık evliliğini geçen günlerde sonlandıran Murat Dalkılıç bu aralar sürekli aşk haberleriyle gündeme geliyor

25 Ekim 2017, Çarşamba 06:50
A A
İdil Fırat'ın babası Önder Fırat zor sakinleşti!
POSTA/MÜGE DAĞISTANLI

Murat Dalkılıç'ın önce 'Soktuğu Duruma Bak' klibinde oynattığı Rus model Katerina Kos ile aşk yaşadığı konuşuldu. Ardından İdil Fırat ile bir gece kulübünde eğlendiği ve yakınlaşmaya başladığı iddia edildi.

Murat Dalkılıç ve Katerina Kos

İddialara göre, İdil Fırat, Levent’teki gece kulübü ‘La Boucherie’de sahne alan Murat Dalkılıç’ı izledi, ikili daha sonra Emirgan’daki gece kulübü ‘Gizli Kalsın’da eğlendi.


İdil Fırat


ÖNDER FIRAT KIZININ OYUNCU VE POPÇULARLA OLMASINI İSTEMİYOR


İdil Fırat’ın babası Önder Fırat haber üzerine çıldırmış! İdil Fırat babasını “Aramızda bir şey yok. Arkadaşız” deyip sakinleştirmiş. Önder Fırat kızı İdil’in oyuncu ve popçularla flört etmesine hep karşı çıkıyor.


Murat Dalkılıç İdil Fırat ile aşk yaşadığı iddialarına ne yanıt verdi?


Murat Dalkılıç'a İdil Fırat ile aşk yaşadığı iddiaları sorulunca popçu şöyle cevap vermişti:

"Artık öyle bir şaşırıyorum ki cevap bile vermek istemiyorum. Şu an böyle bir şey olmasının mümkünatı yok. Saçma şeyler. Olduğu zaman hiç saklamadım zaten, yine olursa yine saklamam."

Yani Murat Dalkılıç aşk iddialarını yalanlamıştı ama kalbinin kapılarını kapatmadığını da vurgulamıştı. Murat Dalkılıç 2 yıl evli kaldığı Merve Boluğur’dan 1.5 ay önce boşandı.


Merve Boluğur bir deri bir kemik kaldı


Murat Dalkılıç ile Merve Boluğur boşandı!

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Ahmet Kural Sıla'yı locada izledi