iPhone ve Android için tek şarj kablosu LMcable

Hem iPhone hem de Android akıllı telefonunuz için aynı şarj kablosunu kullanabileceğinizi söylersek şaşırır mıydınız? LMcable yıllardır farklı olan bu kabloları birleştiriyor

05 Mart 2016, Cumartesi 22:13
A A
iPhone ve Android için tek şarj kablosu LMcable

iPhone ve Android için aynı şarj kablosu: LMcable

LMcable adı verilen bir proje Kickstarter isimli bağış sitesinde yardımlarınızı bekliyor. Projenin hedefi 5.000 Dolardı ancak kısa bir süre içerisinde 100.000 Dolardan fazla bağış toplamayı başarmış durumda.

Normal şartlar Apple cihazlarında kullanılan Lightning kablosu çift taraflı olarak çalışabiliyor. Yani kablo için düz ve ters kavramları gereksiz kalıyor. LMcable ise bu durumu kendisi için bir avantaja çeviriyor. LMcable şarj kablosunun bir yüzeyi Android cihazlar için micro USB olarak, diğer yüzeyi ise Apple cihazları için Lightning olarak çalışıyor. Kablonun ucu ise standart USB portu. Ancak dikkat edilmesi gereken bir detay var, bu kablo ile veri transferi yapılamıyor. Yani sadece şarj amaçlı olarak kullanılabiliyor.

Kickstarter üzerinden LMcable için belirlenen erken erişim fiyatı 21 Dolar. Erken erişim ile satın alan kullanıcılara kablonun Nisan ayında kargolanacağı bilgisi paylaşılmış. Böyle bir kabloyu satın almak ister miydiniz?

 

lmcable-sarj-kablosu

 

Galaxy S7 için en iyi 5 kılıf!

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.