İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa 20:15 Buluşmaları'nın konuğu Ferhat Göçer

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa 20:15 Buluşmaları'nın konuğu Ferhat Göçer

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa tarafından #hayatevesığar sloganıyla organize edilen “20:15 Buluşmaları” programının bu haftaki konuğu ünlü sanatçı Ferhat Göçer olacak.

03 Nisan 2020, Cuma 11:13 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca üniversitelerin tatil edilmesi sonrası İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa, öğrencileri ve personeline yönelik sosyal etkinliklerine sosyal medya üzerinden devam ediyor. Üniversitenin resmi instagram hesabı @iucerrahpasa üzerinden yapılan “20:15 Buluşmaları” programına, her hafta bir sanatçımız gönüllü olarak, hem öğrencilere hem de sağlık çalışanlarına destek amacıyla konuk oluyor.

Programın bu haftaki konuğu ise, müzik alanında eserleri ve yorumuyla sevilen sanatçı Ferhat Göçer olacak. 04 Nisan tarihinde saat 20:15’te @iucerrahpasa instagram hesabından canlı olarak yayınlanacak programda ünlü sanatçı Ferhat Göçer İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa öğrencileri ve personeliyle bir araya gelecek.

#hayatevesığar sloganıyla organize edilen ve 28 Mart tarihinde ilki gerçekleştirilen programın ilk konuğu değerli sanatçı Ahmet Enes olmuştu.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder