İstWest Alışveriş Meydanı'nda geri sayım

FerYapı ve Boyner Holding'in ortak girişimiyle yükselen İstWest Projesi'nin ticari birimi İstWest Alışveriş Meydanı, misafirleri ve dükkân sahipleri için gün sayıyor.

25 Mart 2013, Pazartesi 21:07
A A
İstWest Alışveriş Meydanı'nda geri sayım

Gazete ve basın kuruluşlarının yerini ticaret ve üretim merkezlerine bırakmasıyla değerine değer katan Basın Ekspres Yolu, yeni yapılacak otel ve konut projeleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Sayıları hızla artan konut projelerinin arasından sıyrılan İstWest, hem mimari yapısı hem de Bahçelievler’in en görünür noktasında olmasıyla ön plana çıkıyor. Yatırımcıların çok kısa bir sürede ilgisini çekmeye başaran İstWest Alışveriş Meydanı, alışveriş ve yaşam merkeziyle yepyeni bir anlayışı bölgeye sunuyor!

Basın Ekspres Yolu’nun yeni buluşma noktası
Avrupa yakasının en prestijli projesi İstWest’in hemen altında kapılarını açacak olan İstWest Alışveriş Meydanı, nüfusu yaklaşık 1 milyona ulaşan Basın Ekspres Bölgesi’nin en değerli noktasında yer alıyor. Basın Ekspres Yolu’nun hemen üzerinde konumlanan İstWest, TEM otoyolu ve havalimanına sadece 3 dakika mesafede bulunuyor. Eylül 2013’te kazançlı yaşamın başlayacağı İstWest Alışveriş Meydanı’nda gıdadan mobilyaya, elektronikten otomotive kadar birçok sektör hizmet verecek. AVM konseptlerinde bulunmayan birçok özellik İstWest Alışveriş Meydanı’nda hayat buluyor. Geniş ve çok sayıda otopark alanları ile dikkat çeken İstWest Alışveriş Meydanı, üstü açık mimari yapısı ile de ziyaretçilere alışverişleri sırasında ferah bir ortam sunuyor.

Kazançlı yatırımın kapılarını yatırımcılara açan FerYapı, İstWest Alışveriş Meydanı’nda kiralama dönemini başlattı. Düşük yönetim maliyetleriyle dükkan sahiplerini ve kiracıların da yüzünü güldüren İstWest’te esnek metrekare çözümleri sayesinde birleştirilebilir ticari bölümler yatırımcıları ve dükkân sahibi olmak isteyenleri çeken önemli unsurlar arasında yer alıyor.

Dev Markalar Şimdiden Yerini Aldı
İstWest Alışveriş Meydanı’nda önemli markalar şimdiden yerlerini almaya başladı. Dünyanın en büyük otomotiv üreticilerinden Volvo Mez Oto ile İstWest Alışveriş Meydanı’na yerleşen ilk markalardan olurken; Albaraka, Sandalyeci ve Sultanahmet Köftecisi Selim Usta 1920, Big Mama’s gibi markalar da kentin bu yeni çekim merkezinde kendilerini konumlandırdılar.

İster 70, İster 3 bin metrekare
Avrupa’nın en prestijli projesindeki alışveriş merkezi İstWest Alışveriş Meydanı, farklı konsepti ve mimari yapısıyla da farklılaşıyor. İstWest Alışveriş Meydanı’nda toplam 75 adet birbirinden bağımsız ticari ünite bulunuyor. Meydanda 16 bin metrekarelik kiralanabilir alanlarda 70 ila 3 bin metrekare arasında değişen dükkânlarla farklı çözümler sunuluyor.

WEB: www.istwest.com

 

Emlak Güncel

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.