Janssen Türkiye'nin Kurumsal İlişkiler Direktörü Umut Özkul oldu

Janssen Türkiye'nin Kurumsal İlişkiler Direktörü Umut Özkul oldu

Umut Özkul, Janssen Türkiye Kurumsal İlişkiler Direktörü olarak atandı. Özkul, Türkiye'nin iş ve ürün kalitesine yönelik başarılı geçmişini devam ettirmek adına kaliteden de sorumlu olacak

24 Şubat 2016, Çarşamba 17:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Umut Özkul, 1999 yılında Johnson&Johnson'ın ilaç grubu Janssen Türkiye'ye hazine ve raporlama müdürü olarak katıldı, Mart 2002'de finans direktörlüğüne terfi etti.

Janssen’deki kariyeri sürecinde uluslararası önemli tecrübeler kazanan Umut Özkul, İngiltere’de İngiltere&İrlanda Finans ve İş Destek Lideri olarak 2 yıl boyunca çalıştı. 2014 yılında Janssen Türkiye ve medikal cihazlar Türkiye sektörler arası finans direktörlüğü rolünü üstlenen Özkul, geçtiğimiz yıldan bu yana medikal cihazlardaki sorumluluğunu devrederek Janssen Türkiye ve Körfez Arap Ülkeleri İş birliği Konseyi Finans Direktörü rolünü başarıyla sürdürdü.

Umut Özkul, yeni görevinde Kurumsal İlişkiler Direktörü olarak; Janssen Türkiye Ruhsatlandırma, Sağlık Ekonomisi, Fiyatlandırma ve Sağlık Politikası stratejilerine liderlik edecek. Bunlarla birlikte Janssen Türkiye’nin iş ve ürün kalitesine yönelik başarılı geçmişini devam ettirmek adına kaliteden de sorumlu olacak.

Umut Özkul, Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur. Janssen’e katılmadan önce PricewaterhouseCoopers ve Unilever Türkiye’de çalışan Umut Özkul, evli ve iki çocuk babasıdır.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER THY, Avrupa'da liderliğini devam ettirdi