Josef de Souza: Son 10 yılda verdiğim en iyi karar Beşiktaş

Beşiktaş'ın şampiyonluğunda önemli payı olan oyunculardan Josef de Souza, 1 senedir formasını giydiği Beşiktaş'la ilgili konuştu. Kendi kariyerinden de bahseden Josef, önemli noktalara değindi.

17 Mayıs 2021, Pazartesi 13:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Porto'dan sonra 10 sene boyunca bir şey kazanamadım. Hep finallerde kaybettim. O yüzden de şampiyon olunca duygu boşalması yaşadım. Tanrıya ve İsa'ya inancım beni hep ayakta tuttu. İnanmaya devam ettim. Hayata karşı mücadelemde yol gösterici olarak tanrının bana verdiği bu kitap, İncil var. 10 sene boyunca ağladım, acı çektim ama Allah'ın bir lütfu olarak bu şampiyonluğu kazandım. Son 10 yılda verdiğim en iyi karar Beşiktaş.

İncil'den bir kısım okuyabilir miyim? Mateus, 21.40: İsa cevap verdi, "Size doğrusunu söyleyeyim, eğer imanınız olur da kuşku duymazsanız, şu dağa, ‘Kalk, denize atıl’ derseniz, dediğiniz olacaktır. İmanla dua ederseniz, dilediğiniz her şeyi alırsınız."

Yetenekli oyunculara karşı biraz sert olmak lazım. Fenerbahçe'de oynarken Beşiktaş maçlarını iple çekerdim. Talisca vardı. Menajerlerimiz aynıydı. Menajerle haber gönderirdi, 'Josef'e söyleyin, biraz yavaş oynasın' derdi. Ancak ben gereken sertliği gösterirdim.

Sergen Yalçın'ın kanında şampiyonluk var. Hiç vazgeçmeyen, şampiyonluğa inandıran hocamıza teşekkürler.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Rıdvan Yılmaz itiraf: Milli Takım'a seçildiğimi canlı yayını izlerken öğrendim