Kadınlara özel uygulama: SİM

Güzellikten alışverişe, annelikten sağlıklı yaşama kadar kadınların ihtiyacı olan tüm bilgiler artık tek bir çatı altında! Karşınızda kadınlara özel yeni bir uygulama Sim!
 

30 Mayıs 2017, Salı 13:51
A A
Kadınlara özel uygulama: SİM
Söz konusu güzellik, moda, alışveriş ve sağlıklı beslenme olunca kadınlar her zaman yeni bir bilgi arayışındadır. İşte tam da bu nedenden dolayı Turkcell kadınlara özel yepyeni bir akıllı telefon uygulaması çıkardı!

İşte karşınızda kadınlara özel akıllı telefon uygulaması SiM! Kişisel bakımdan astrolojiye, dekorasyondan çocuk bakımına kadınların ihtiyaç duyduğu tüm bilgilere kolay ve hızlı ulaşmalarını sağlayacak.

TÜLİN ŞAHİN’DEN GÜZELLİK SIRLARI…

SiM’de yer alan “Benim İçin” bölümünde, Tülin Şahin güzellik sırlarını paylaşacak; sağlıklı saçlar için bilgiler, uygulamalı günlük makyaj önerileri, moda, sağlıklı beslenme ve cilt bakımıyla ilgili tüyolar verecek. “Çocuğum için” bölümünde ise anneler; Pedagoji Derneği’nden onaylı içeriklerle çocuk gelişimi hakkında pratik bilgiler ve çocukların seveceği yemek tarifleriyle buluşurken, çocukları için de eğlenceli ve eğitici videolar bulacak.SiM’den tüm operatör kullanıcıları faydalanırken, Turkcell aboneleri uygulama içinde yer alan tüm içerik ve videoları internet paketlerinden yemeden özgürce izleyebilecek.

 ‘POHPOHLA BENİ’ İLE KENDİNİ İYİ HİSSET

Kadınların akıllı telefon uygulaması SiM’in en eğlenceli bölümlerinden birisi de ‘Pohpohla Beni’ olacak. ‘Pohpohla Beni’ butonu ile SiM, kadınlara istedikleri her an tek bir tıkla iltifat edecek. Süsle-Paylaş fonksiyonu ile fotoğraf süsleme ve albüm yapma seçeneklerinin de bulunduğu uygulama ile kadınlar çocuklarının bilgilerini arşivleyebilecek, bebeklerin boy-kilo detayını girerek büyüme hızlarını takip edebilecek. SiM uygulaması, Apple Store ve Google Play üzerinden yüklenebiliyor.
 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.