Kibariye'den şaşırtan 'aldatma' açıklaması

Şarkıcı Kibariye'nin eşi, Ali Küçükbalçık geçtiğimiz günlerde tatil yaptığı otelde bir kadınla el ele objektiflere yansıdı, görüntülerin ardından Kibariye’den açıklama geldi.

09 Haziran 2021, Çarşamba 10:38 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Geçmişte ihanet haberleriyle sıklıkla gündeme gelen Kibariye'nin eşi Ali Küçükbalçık'ın geçtiğimiz günlerde tatil yaptığı otelde bir kadınla el ele yürürken objektiflere yansıdı. Eşinin çıkan görüntüleri hakkında açıklama yapan Kibariye, söyledikleriyle şoke etti.

Görüntülerin ardından sessizliğini koruyan Kibariye, Uçankuş TV muhabirinin kendisini arayarak görüntüleri sorması üzerine sessizliğini bozdu.

 Bir kadınla el ele görüntülenen eşini savunan şarkıcı, "Ben gözümle görmedim, belki iş arkadaşıdır. Günaha giremem. Gözümle görürsem, öyle inanırım. 

Görüntülerdeki o mu, bilmiyorum. Görüntüler çok net değil, bilemiyorum. Genel konuşacağım, yanlış anlaşılmasın... Bütün erkekler eşlerini aldatıyor.

Tabii ki bu görüntüleri Ali'ye soracağım. Ali, evine çok bağlıdır. Ama bunu gözümle görürsem işler değişir. Bana orijinal delil lazım.

 Ben gözümle görmediğim sürece inanmam. Bu yuvayı 24 sene boyunca ayakta tuttum. Bilmem neler için de yuvamı yıkamam" ifadelerini kullandı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Masumlar Apartmanı'na veda eden Farah Zeynep Abdullah'a tepki yağdı