Yanlış ilişki sinyali veren 5 temel sorun

Herhangi bir ilişkinin başlangıcı her zaman daha neşeli ve 'balayı' aşamasındadır. İlişkinizin nereye gittiğini anlamak için çok önemli olan nihai aşamalar. Aşık olmak güzel bir duygu olsa da, inanmak istediğiniz gibi tüm kötülüklerden arınmış değildir. İşte, ilişkinizde erken fark ederseniz, zamanla daha büyük bir risk oluşturabilecek birkaç ilişki sorunu var…

27 Temmuz 2021, Salı 09:46 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
KONTROL EDEN VE TALEP EDEN DAVRANIŞLAR

KONTROL EDEN VE TALEP EDEN DAVRANIŞLAR

İlişkiler sorunsuz ve kolay bir şekilde başlar, ancak zamanla ve rahatlıkla ortaklarınızda belirli davranış kalıplarını gözlemler ve deneyimlersiniz. Bu kalıplara çok dikkat edin. Eşinizin davranışlarıyla veya karar verme konusunda kontrol sahibi olduğunu düşünüyorsanız, bu ilişkiniz için alarm veren potansiyel bir kırmızı bayrak olabilir. Bu durum ilerleyen süreçte çok daha can sıkıcı bir hal alacaktır.

UYUMLULUK EKSİKLİĞİ

UYUMLULUK EKSİKLİĞİ

Her birey kendine özgü bir şekilde farklıdır. Zıt kutupların birbirini çektiğini ve çoğu zaman gerçekten çektiklerini söylüyorlar. Bununla birlikte, kesinlikle ortak hiçbir şeye sahip olmamak da bir endişe kaynağı olabilir. Birlikte yapmaktan hoşlandığınız etkinliklere katılmaya çalışın ve bilinçli olarak üzerinde çalışın. Uyumluluk sorunları sizi birbirinizden uzaklaştırabilir ve sonunda ilişkinize olan ilginizi kaybetmenize neden olabilir.

SINIR SORUNLARI

SINIR SORUNLARI

Bir ilişki içinde olsanız bile, daha sonra herhangi bir kırgınlıktan kaçınmak için yine de belirli sınırlar çizmeniz gerekir. Hoşunuza giden şeyleri yapmak için kişisel zamanınızı istemek oldukça normaldir. Sınırların olmaması durumu daha da kötüleştirebilir, yanlış anlamalara neden olabilir ve sonunda ilişkiyi ikiniz için de boğucu hale getirebilir.

SAYGISIZLIK VE SAHTEKARLIK

SAYGISIZLIK VE SAHTEKARLIK

Saygı ve dürüstlük, ilişkileri daha güçlü ve köklü hale getirir. Seçimlerinizden dolayı sürekli aşağılanıyorsanız, yalan söyleniyorsa, arkanıza yaslanıp analiz yapmanızın zamanı gelmiştir. Zamanında harekete geçilmezse, daha da kötüleşebilir, aşka ve ilişkilere olan güveninizi ve inancınızı etkileyebilir.

ÖZEL ALANLARIN İHLALİ

ÖZEL ALANLARIN İHLALİ

Kıskançlık ve güvensizlik genellikle bir partnerin telefonunu kontrol etmek veya her hareketi hakkında sorgulayıcı davranışlara yol açar. Bu davranış ilişkinizde sıkça görülüyorsa, bunun sağlıksız olduğunu ve derhal durdurulması gerektiğini bilmeli ve göz ardı etmemelisiniz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sevgilim beni kuzenimle aldattı! Aşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz soruları cevaplıyor (27 Temmuz 2021)