Kral Şakir'in Fil Necati'si YouTuber oldu

Kral Şakir'in Fil Necati'si YouTuber oldu

Cartoon Network'te yayınlanan Varol Yaşaroğlu'nun kaleminden çıkan yerli yapım çizgi film Kral Şakir, tüm çocuklar tarafından ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Kral Şakir'in sevilen karakteri Fil Necati, şimdi de Cartoon Network'ün YouTube kanalına özel videolarda yer almaya başladı. Fil Necati’nin kutu açma, yemek tarifi, ev tanıtım ve soru cevap videoları 9 Kasım’dan itibaren her cumartesi Cartoon Network Türkiye YouTube kanalında çocukları bekliyor.

07 Kasım 2019, Perşembe 13:39 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Grafi2000 tarafından yapılan ve Cartoon Network'te yayınlanan yerli yapım çizgi film Kral Şakir'in Fil Necati'si, yeni kariyerine adım attı.

Cartoon Network’ün ‘Çizgi Film Gurmeleri’ne özenerek kendini ‘Youtube gurmesi’ ilan eden Fil Necati, ‘YouTuber’lar gibi kutu açma, yemek tarifi, ev tanıtımı, soru cevap hatta makyaj videoları çekiyor ve YouTuber olma yolunda ilk adımını atıyor, ancak Necati’nin her video denemesinin sonunda bir aksilik çıkıyor.

Cartoon Network, “Necati gerçek bir YouTuber olabilecek mi?” sorusunun cevabı için çocukları 9 Kasım’dan itibaren her cumartesi Youtube kanalına bekliyor.

Videolarını çekmeye yardım eden komik Fiko ile birlikte Fil Necati’nin YouTube videoları Cartoon Network Türkiye YouTube kanalında çocuklarla buluşuyor.

Cartoon Network’ün Çizgi Film Gurmeleri’ne de gönderme yapan Fil Necati, yeni videolarını izlemeleri için çocukları bekliyor.

Fil Necati’nin videolarının yanı sıra yüzlerce eğlenceli çizgi film, birbirinden keyifli içerikler Cartoon Network Türkiye YouTube kanalında çocuklarla buluşuyor.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sinemaseverlerin takip etmesi gereken 10 Instagram hesabı