Maltepe ve Fikirtepe'de lüksü ucuza satıyor

İstanbul Maltepe ve Fikirtepe’deki lüks projelerde uygun fiyat ve ödeme avantajları sürüyor

01 Kasım 2017, Çarşamba 13:27
A A
Maltepe ve Fikirtepe'de lüksü ucuza satıyor
Sefa İnşaat ve Koyuncu İnşaat ortaklığıyla yapılan İstanbul Maltepe’deki ‘Evinpark Ada & Tepe’ ve Kadıköy Fikirtepe’deki ‘Evinpark Kadıköy’de ödeme avantajları sürüyor.

Sefa İnşaat Başkanı Sefa Öztürk, Evinpark Ada & Tepe’de daire metrekare fiyatlarının 7 bin liradan başladığını söyleyerek, “Burada evlerimizi 0.88 faiz ve 120 ay vade fırsatıyla satıyoruz. Evinpark Kadıköy’de ise metrekare fiyatları ise 8 bin liradan başlıyor” dedi.
 

EVİNPARK ADA&TEPE


10 bloklu projede 432 konut ve 37 mağaza var. Daireler 2+1’den 4+1 dublekse kadar değişiyor. Büyüklükleri ise 85 ile 260 metrekare arasında. Evler, Haziran 2018’de teslim edilecek. Projede; çocuk parkı, yürüyüş parkuru, fitness center, açılır-kapanır havuz, sauna, Türk hamamı, buhar odası, kafeler ve amfitiyatro bulunuyor. Her daireye özel otopark da veriliyor.
 

EVİNPARK KADIKÖY


3 bloklu ‘Evinpark Kadıköy’de ise 467 konut, 84 mağaza ve ve alışveriş merkezi bulunuyor. Daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde. Teslimlerin Haziran 2019’da yapılacağı projeden kişiye özel ödeme seçenekleri ile daire sahibi olmak mümkün. ‘Evinpark Kadıköy’de; açık yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, hamam ve buhar odası, kapalı otopark, 24 saat kameralı güvenlik sistemi yer alıyor.
Sıradaki haber yükleniyor...