Maurico Isla Fenerbahçe'ye veda eder gibi konuştu

Fenerbahçe'de bir süredir ayrılacağı konuşulan Mauricio Isla, ülkesi Şili'deki bir basın organına konuştu. Şilili oyuncu Fenerbahçe'den ayrılacağının sinyallerini verdi.

11 Mayıs 2020, Pazartesi 11:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Fenerbahçe'de bir süredir Mauricio Isla belirsizliği yaşanıyor. 31 yaşındaki oyuncunun sözleşmesi 2019-2020 sezonu sonunda bitiyor ve henüz yeni mukavele için masaya oturulması.

Fenerbahçe'nin takımda tutmaya sıcak bakmadığı söylenen Isla da ayrılığı kafasına koymuş gibi görünüyor. Şili basınına konuşan oyuncu ayrılık sinyallerini güçlü şekilde verdi.

Yakın zaman eşiyle beraber İstambul'daki bir yurtta karantinada kalan Isla, ülkesinde katıldığı programda hem o günlerini hem de geleceğini anlattı.

Isla, ayrılık söylentileriyle ilgili, "Benim hedefim sezonu burada tamamlamak. Türkiye'de iyi bir sözleşmem var, sona erdikten sonra menajerlerimle birlikte kariyerim ve ailem için en mantıklı hamleyi yapacağım. Yeni adresimi;beni sevdiğini hissettiğim, bana en iyi projeyi sunan takıma göre belirleyeceğim. Güney Amerika'da oynamak gerçekten güzel olur, bunu düşünüyorum" dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hugo Lloris'in asker ve polislerle çalışan köpeği 120 bin lira değerinde