Mehmet Demirkol: Galatasaray'ı hiç oynamayan 3 oyuncu mu kurtaracak?

Mehmet Demirkol, Galatasaray'ı değerlendirdi. Devre arası transfer dönemi yaklaşırken Galatasaray'ı zor durumdan kurtaracak 3 isim olarak lanse edilen Arda Turan, Henry Onyekuru ve Martin Linnes hakkında yorum yapan Demirkol, dikkat çekici sözler söyledi.

17 Aralık 2019, Salı 14:46 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Başakşehir'in yolları ayırmak üzere olduğu Arda Turan'ın Barcelona'yla olan sözleşmesi sezon sonu bitecek.

Arda'nın devre arasında Galatasaray'a katılma ihtimali için Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, "Gerekirse görüşürüz" diyerek açık kapı bırakmıştı. Barcelona'nın da olası bir Arda transferinde Galatasaray'a sorun çıkarmaması bekleniyor.

Mehmet Demirkol, Arda turan'ın Galatasaray'a transfer olma ihtimalini ve Galatasaray'ın Arda ile beraber Onyekuru transferine ve Linnes'in dönüşüne bel bağlamasını eleştirdi.

Arda Turan'ın uzun süredir düzenli forma giymemesine, Onyekuru'nun Monaco'da 6 aydır yedek oturmasına ve Linnes'in kadro dışı kalmasından ötürü maç formunun olmamasına değinen Demirkol, şunları söyledi:

"Arda Turan, Galatasaray'da oynayabilir ama önce futbola dönmesi lazım, döndükten sonra olur. Hiç oynamayan Arda, hiç oynamayan Onyekuru ve hiç oynamayan Linnes'le mi Galatasaray ayağa kalkacak?"

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Şampiyonlar Ligi grup aşamasının en iyi 11'i açıklandı