Menajer Batur Altıparmak: "Selçuk, Galatasaray için astronomik teklifleri reddetti"

Caner Erkin, Selçuk İnan, İrfan Can Kahveci ve Okay Yokuşlu gibi oyuncuların menajerliğini yapan Batur Altıparmak, FutbolArenaTV'ye konuk oldu. Altıparmak, oyuncuları hakkında açıklamalar yaptı.

16 Nisan 2020, Perşembe 16:13 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

FutbolArenaTV'nin konuğu olan menajer Batur Altıparmak, Selçuk İnan'ın Galatasaray için astronomik teklifleri reddettiğini ve yönetimden gelen her teklifi hiç düşünmeden kabul ettiğini söyledi. Altıparmak:

"Selçuk İnan 2011'de sözleşmeyi yaparken dahi çok fazla para pazarlığı yapmadı. Anlaşma 20 dakika sonlandı. 3. sene sonunda Ünal Aysal çağırdı. Bu takımın çok önemli bir oyuncusu olduğunu, fayda sağladığını ve futbolu kaptan olarak bırakması gerektiğini söyledi. Sözleşmeyi 3 sene daha uzattı. O da geçen sene bitti. Yine Galatasaray kulübü geldi ve görüştük. Selçuk da hiç düşünmeden kabul etti. Selçuk astronomik tekliflere rağmen Galatasaray'ı seçmiş bir oyuncu dedi"

Caner kalıyor, İrfan Avrupa'ya gidiyor

Caner kalıyor, İrfan Avrupa'ya gidiyor

"Caner'le ilgili gelişme yok. Sözleşmesi bittiği için bu tür iddialar normal. Biz önce Beşiktaş'la konuşup adımımızı atmayı düşünüyoruz. Her zaman yaptığımız gibi. İrfan Can'ı Avrupa'ya götürmek istiyoruz. İlk önce Başakşehir'le görüşü adım atacağız. İrfan'da Nisan - Mayıs gibi teklifler olunca. Avrupa'daki kulüpler de önlerini görmek istiyor."

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Mbaye Diagne çılgına döndü! Olmaz böyle şey, 3 gol birden...