Mert Hakan Yandaş tüm saha dışı çabalarına rağmen Erol Bulut'tan kesiği yiyecek

Fenerbahçe'de performansıyla eleştiri oklarının hedefi olan Mert Hakan Yandaş, Erol Bulut'un radarından da kaçamadı. Mert Hakan'ın bir süre yedek kulübesine mahkum olacağı öğrenildi.

09 Şubat 2021, Salı 09:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sivasspor'la sözleşmesi bittikten sonra Fenerbahçe ile anlaşan ve büyük umutlarla transfer edilen Mert Hakan Yandaş şimdiye dek hayal kırıklığı yarattı. Gerek saha içindeki kötü performansı gerek aşırı tavırlarıyla taraftarın tepkisi çeken Yandaş, iyi geçinmek için uğraştığı Erol Bulut'tan da kesik yiyecek.

Erol Bulut oynanan kötü oyunu tersine çevirmek için kadroda ve formasyonda değişiklikler düşünüyor. Bu değişikliğin başlangıcı da Mert Hakan'la olacak.

Futbol yorumcularının ve sosyal medyada yorum yapan taraftarlara göre, Mert Hakan sahada varlık gösteremeyince hakemle fazla uğraşıyor ve Erol Bulut'a deyim yerindeyse yaranmaya çalışıyor. Performansının düşük olduğunun farkında olan oyuncu, birkaç kez gol sevinçlerinde takımdan önce Erol Bulut'a koştuğu için eleştirilmişti.

Kadroda yer bulabilmek için hocasına yakın durmaya çalışan Yandaş, kötü performansı nedeniyle kulübeye çekilecek.

Fenerbahçe'de sakatlar henüz dönmediği için Ozan ve Sosa ikilisi orta alanda göreve devam edecek. Başakşehir'le oynanacak Türkiye Kupası maçında bu ikiliyi kullanması beklenen Erol Bulut, Mesut Özil'i ise önlerinde oynatacak. Özil, fizik olarak daha iyi durumda ve oynayarak form tutması amaçlanıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ankaraspor bu sezonki 5. hocasını arıyor