Mircea Lucescu'dan Rusya maçı öncesi açıklamalar

Uluslar Ligi’nde deplasmanda Rusya ile oynayacağımız maç öncesi A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu ve kaleci Sinan Bolat basın toplantısında konuştu

Son Güncelleme:
A A
Mircea Lucescu'dan Rusya maçı öncesi açıklamalar

A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu 'nun açıklamaları:

Genç oyuncuları tanımak, nerede nasıl oynayacağını görüp ona göre oynatmak lazım. Düzen kurmak, zaman isteyen bir şey

Antrenörler tecrübeli oyuncularla oynamak isterler. Az antrenör gençlerle yola çıkmayı tercih eder. Gençleri tanımak, zaman vermek ve onlara güvenmek lazım. Bana reçetem var mı diye soruyorsunuz ama reçetem olsa bile söylemem. Rusya'da, Türkiye'de ve Kıbrıs'taki liglerde futbol tecrübeli oyuncularla oynanıyor. Avrupa'nın en çok orta yaş üstü oyuncularıyla oynanan ligleri bunlar.

ARDA TURAN SORUSU

Rus gazetecinin sorduğu "Yarın Arda Turan 11'de olacak mı?" sorusuna Mircea Lucescu: "İlk 11'i maça kadar söylemem" yanıtını verdi.

'BİZ ONLARA GÖRE FARKLIYIZ'

"Rusya fizik gücü yüksek olan, tecrübeli oyunculardan kurulu, süratli oynayan bir takım. Biz ise onlara göre daha farklıyız. Fizik gücümüz Rusya ile kıyaslanamaz. Daha kısa paslarla oynamaya çalışan bir takımız. Bakacağız. Kimin daha başarılı olacağını göreceğiz.

Ben Türk futbolcuların kalitelerini öne çıkarmaya çalışan bir futbol oynatmaya çalışıyorum. Çünkü bizim fizik gücünü çok zorlayacak bir durumumuz söz konusu değil.

Bu haberi de okudularArda Turan'dan kavga açıklaması

Bu haberi de okudularArda Turan ve Berkay arasındaki kavganın görüntülerine Kanal D Haber ulaştı

Bu haberi de okudularArda Turan-Berkay kavgasında yeni gelişme: Ben eşimden ve Aslıhan'dan özür diliyorum


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Serena Williams 10 milyonluk Instagram’ını kızıyla kutladı