Misimovic Galatasaray'a transfer olduğu için pişman

Bosna Hersekli eski futbolcu Zvjezdan Misimovic 2010 yılında Galatasaray'a transfer olduğunda Almanya'da harikalar yaratmış ve tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Fakat bu transfer her iki taraf açısından da hayal kırıklığı yaratmıştı. Misimovic, o günlerle ilgili konuştu.

01 Haziran 2020, Pazartesi 12:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bosna Hersekli eski yıldız Zvjezdan Misimovic 2010 yılında Wolfsburg'dan Galatasaray'a transfer olmuştu. 8.5 milyon euro bedelle Türkiye'ye gelen Misimovic, Galatasaray'da 10 numaralı forma giymiş ve o formanın efsane sahibi Gheorghe Hagi ile çalışmıştı.

Hagi ile yıldızı bir türlü barışmayan oyuncu, gösterdiği düşük performans da eklenince kolayca gözden çıkarıldı. 'Sakız çiğneyen etkisiz eleman' olarak akıllarda kalan Bosnalı yıldız 1 yıllık Galatasaray macerasıyla ilgili pişmanlığını anlattı.

"Galatasaray için Schalke'yi reddetmiştim"

"Galatasaray için Schalke'yi reddetmiştim"

"2010 yazında, Felix Magath Schalke'ye gitmişti ve ben de Schalke'nin tesislerindeydim. İmza için kalem bile hazırdı, ancak reddettim. Onun yerine Galatasaray'a gittim. Türkiye'deki zamanımı unutmak istiyorum diyemem, ancak orada ya zirvede ya diptesin. Ya kahramansın ya da eziksin"

"Galatasaray hariç, kariyerimden memnunum"

"Galatasaray hariç, kariyerimden memnunum"

"Tek pişmanlığım Galatasaray'a gitmek. Eğer savaşmasaydım ve yeterince ısırmasaydım, geldiğim noktaya gelemezdim. Kariyerimden kesinlikle memnunum, geçmişe takılan biri değilim. Tek pişmanlığım, Wolfsburg'dan Schalke'ye değil de, Galatasaray'a gitmek"

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Beşiktaş yeni sponsoru Beko ile anlaşmasının detaylarını açıkladı