Mustafa Cengiz: Falcao gelecek 500 bin forma satılacak dediler, satılan forma 30 bin

Milliyet gazetesi yazarı Atilla Gökçe, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in yakın çevresine ettiği sitemi köşesine taşıdı. Gökçe'nin yazısına göre, Cengiz, Alanyaspor maçının ardından adeta delirdi. İşte yazıdan öne çıkanlar.

21 Ekim 2020, Çarşamba 10:13 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Milliyet gazetesinde yer alan Atilla Gökçe imzalı yazıda Mustafa Cengiz için şunlar yazıldı:

Galatasaray Başkanı Cengiz, bir dostunun Alanya yenilgisi için, “Üzülüyor musun?” sorusuna, “Üzülmek de neymiş, deliriyorum. Bu pandemi, milli maç araları hiç yaramıyor bize. G.Saray dinleniyor sadece. Sonuçlar ortada. Keşke Kerem Aktürkoğlu, Oğulcan Çağlayan ya da Ali Yavuz Kol gibi gençlerimizle mücadele edip de yenilseydik. Olayın bu yanına çok üzülüyorum” yanıtını verdi.

"Onca emeğin karşılığını alamıyorsunuz"

"Onca emeğin karşılığını alamıyorsunuz"

Alanyaspor’a kaybettik. Herkesin bir yorumu var. Bence bu pandemi araları, milli maç araları hiç yaramıyor bize. Galatasaray dinleniyor sadece... Sonuçlar ortada... Oysa kıran kırana maçlarla alışılmışın dışına taşan bir rekabet ortamı oluşmasını, o ortamda Galatasaray’ın da yer almasını isterim ben. Çıta yükselsin, adrenalin artsın. Ama onca çabaya, verilen emeğe rağmen karşılığını alamıyorsunuz.

"Maçları zararına oynuyoruz"

"Maçları zararına oynuyoruz"

Onu “delirten” nedenlerden biri de pazartesi maçı oynanırken çevresine verdiği rakamlardı:

Localarda 2000’e yakın seyirci kontenjanımız vardı. Maça 410 kişi geldi. Elde ettiğimiz gelir de sadece 95 bin lira. Bu para bizim maç günü yaptığımız harcamalara göre çok yetersiz. Bizim güvenlikçilerimizin ücretini bile karşılamıyor. Stadımızda oynanan her maçta 500 bin TL giderimiz var. Zararına oynuyoruz.

"Emeğin karşılığını alamıyorsunuz"

"Emeğin karşılığını alamıyorsunuz"

Falcao gelince, goller atacak... Forması 500 bin satacak, dediler. Sattığımız forma sayısı 30 bin!

Bazıları Fatih Hoca’nın çağırdığım halde yönetime gelmediğini ileri sürüyor. Ayıp ediyorlar. Fatih Hoca ile her zaman görüşüyoruz. Her çağrıma iki dakikada koşarak gelir. Bu anlamda hiçbir sorunumuz yok. Kimse geçmiş yıllarda dikkate alınmayan çağrılarla beni ve arkadaşlarımı karıştırmasın.Atilla Gökçe'nin notu:

Atilla Gökçe'nin notu:

Galatasaray Başkanı’nın dostuyla paylaştıkları bunlar... Pazartesi gecesi yaşanan kabustan bir gün sonra paylaştığı tepkiler. O dostun adı bende saklı. Ama her şey, doğru doğru dostdoğru!

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Pelkas'tan Ozan'a 'Yunanistan' cevabı