Mustafa Cengiz geçirdiği beyin ameliyatının ardından taburcu oldu

Önceki hafta beynindeki tümörler nedeniyle 10 saatlik ciddi bir ameliyat geçiren Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz taburcu oldu. Cengiz, Koşuyolu Yeditepe Hastanesi'nden 13.00'te taburcu edildi.

15 Mayıs 2020, Cuma 13:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Geçtiğimiz hafta beyninden 10 saatlik bir operasyon geçiren Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz taburcu edildi. Hastane çıkışında Mustafa Cengiz, Cengiz'in doktoru Uğur Türe, Yusuf Günay ve Abdürrahim Albayrak açıklama yaptı.

Mustafa Cengiz'in doktoru Uğur Türe "Mustafa Cengiz'in beyin ve beyinciğinde toplam 3 tane tümör vardı onu temizledik. Bundan sonraki süreç kemoterapi süreci. Durumu gayet iyi" şeklinde konuştu.

Cengiz, "Her şey kontrol altında" derken, Abdurrahim Albayrak ise "Allah’a şüçür başkanımın durumu iyi. Başkan gözünü açtığı andan itibaren hep Galatasaray dedi. En ufak sorunla ilgilenmeye başladı. Başkan uyandıktan sonra toplantı istedi. Doktorumuzun izniyle bir toplantı yaptık ama maskelerle ve sosyal mesafeye uyarak. Çok ağır bir ameliyat geçirmesine rağmen başkanımız yürüyerek, arabasına binip gitti" açıklamasını yaptı.

Son olarak Yusuf Günay şöyle konuştu:

"Hocamıza teşekkür ediyoruz. Çok başarılı bir operasyon oldu. Sayın başkanımız bugün taburcu oldu. Galatasaray camiasına müjdeler olsun diyorum. Bundan sonra yönetim olarak el birliğiyle Galatasaray için çalışmaya devam edeceğiz. Hocamıza tekrar teşekkür ediyor ve en kalbi şükranlarımı sunuyorum."

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Mbaye Diagne için istenen ücret düşürüldü, talipler arttı