Mustafa Cengiz'in 'haysiyet ve şeref' açıklaması nasıl yankı bulacak?

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, GS TV'de yaptığı açıklamalarla yine gündeme oturdu. Takımı ve oyuncuları çok sert eleştiren Mustafa Cengiz, sosyal medya yorumlarında çok büyük eleştiri aldı. Cengiz, taraftarın hedefinde.

13 Nisan 2021, Salı 16:56 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
"Şereflerini hatırlamaları gerek"

"Şereflerini hatırlamaları gerek"

Bir golümüz verilmediğinde, 10 futbolcumuz itiraz etmeliydi. Yedlin sakatlandığında 10 oyuncumuz başında olmalıydı. Galatasaray'ın ayağa kalkması gerek. Özellikle futbolcuların haysiyet ve şereflerini hatırlamaları gerek. Türkiye'nin en büyük camiasını temsil ediyorlar. Ölümüne mücadele etmeleri gerekir.

"Ben çıldırıyorum, adamların ipinde değil"

"Ben çıldırıyorum, adamların ipinde değil"

Türkiye'nin en büyük camiasını temsil ediyorlar. Ölümüne mücadele etmeleri gerekir. Futbolcularımız neden bunu yapmıyorlar? Adamın ipinde değil. Profesyonelce bakıyorlar. Primlerine bakıyorlar. Ben bunu böyle görüyorum. Türk futbolcular nerede o zaman? Ben orada izlerken çıldırıyorum. 

"Kimseyi kırmak istemem"

"Kimseyi kırmak istemem"

Çok doluyum ama kimsenin kalbini kırmak istemiyorum. Korktuğumu zannediyorlar. Haksızlıktan, iftiradan korkarım. Yanlış yaptıysam özür dilerim, bu beni küçültmez. Ne TFF, ne MHK, ne Fenerbahçe, ne de Beşiktaş'ın mücadelesinden korkmuyorum. Yandaşlar beni bin kere kanser ederler.

"MHK derhal bırakmalı"

"MHK derhal bırakmalı"

MHK, maalesef fonksiyonunu yitirmiştir. Üst üste 5 haftadır bize, 5 haftadır da rakiplerimizin lehine hata yapılmıyorsa burada kötü niyet ararım. Bizim maçtan sonra bile Falcao'yu attılar. Bence artık gücünü yitirdi MHK! Suat Arslanboğa başka takıma hata yapınca sözleşmesi fesh edildi. Bize yapılınca neden edilmiyor. 


Yayın hakları

Yayın hakları

Özellikle Galatasaray ve Fenerbahçe bu havuzu dolduruyoruz. Bu havuzu Anadolu takımları doldurmuyor, 2-3 takım dolduruyor. Benim yarattığım hasılat 40 milyon. Sen benden alıp, Anadolu kulüplerine veriyorsun.

O zaman ben, Fenerbahçe ve Galatasaray olarak ayrı bir yayın sözleşmesi yaparız derim. Fenerbahçe'nin böyle bir beklentisi yoksa bir şey diyemem.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sinan Gümüş: Emre Belözoğlu bizi uyandırdı