Nihat Özdemir ve Göksel Gümüşdağ'dan beIN Sports açıklaması

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, Kulüpler Birliği Vakfı toplantısının ardından ilk açıklamayı Göksel Gümüşdağ ile beraber yaptı. Gümüşdağ, corona virüs nedeniyle toplantıya telekonferans ile katılan Mehmet Sepil'i temsilen konuştu. İşte toplantının ardından ilk sözler.

11 Kasım 2020, Çarşamba 16:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Göksel Gümüşdağ'ın sözleri şöyle:

Göksel Gümüşdağ'ın sözleri şöyle:

Kulüpler Birliği Vakfı Başkanımız Sayın Sepil, Covid'e yakalandığı için ben eski Kulüpler Birliği başkanı olarak temsilen katıldım. Birinci gündem maddemiz, daha doğrusu en önemli maddemiz beIN Sports ile ilgili görüşmeler oldu. Bu toplantıda yaptığımız değerlendirmede mutabık olduğumuz bir karar aldık ve Nihat Bey'e ilettik. Sayın başkanımız beIN Sports yetkilileri ile görüşme yapacak.

Nihat Özdemir şunları söyledi:

Nihat Özdemir şunları söyledi:

Sayın Göksel Gümüşdağ'ın da dediği gibi, biz TFF ve beIN Sports olarak 14'e yakın toplantı düzenledik. Bugün Kulüpler Birliği'ne geldiğimiz son noktayla ilgili bilgi vermek için geldik. Kulüpler Birliği bize anlaşmada gelebilecekleri rakamı ifade ettiler. Biz de önümüzdeki hafta çalışmalarımızı sürdüreceğiz. İnşallah yakın bir zamanda beIN Sports ile anlaşma imzalayıp beraber yolumuza devam edeceğiz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tahir Kıran'dan sürpriz Emre Belözoğlu çıkışı: Bu kapıdan içeri giremez