Nihat Özdemir'den ilginç final açıklaması: Kuzu kuzu gelip oynayacaklar

29 Mayıs'ta Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak olan Şampiyonlar Ligi finalinin bir kez daha Türkiye'den alınabileceği iddia edilmişti. Fransız basınında çıkan iddiaların ardından Nihat Özdemir ilk kez konuştu ve ilginç bir ifade kullandı.

07 Mayıs 2021, Cuma 09:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Şampiyonlar Ligi'ne artık çok az kaldı ve TFF, her şeyin hazır olduğunu söylüyor. Ancak Fransız basınında çıkan bir iddia, Türkiye'deki koronavirüs vakaları ve tam kapanma kararı nedeniyle finalin bir kez daha İstanbul'dan alınabileceğini yazmıştı.

Özellikle aynı ülke takımları arasında oynanacak bir finalin o ülkeye taşınması söz konusuydu. Finale iki İngiliz takımının çıkmasının ardından bu iddialar tekrar gündeme geldi. TFF Başkanı Nihat Özdemir ise konuyla ilgili Akşam'a konuştu.

Kuzu kuzu gelip oynayacaklar. Her şeyimizle finale hazırız. Bütün tedbirler alınmış. UEFA ile görüşmelerimiz devam ediyor. Hiçbir şekilde başka yere alınması söz konusu olamaz. Bu maç inşallah 29 Mayıs'ta İstanbul'da oynanacak. Sağlık, güvenlik, ulaşım her türlü tedbirler alınmış, planlanmış durumda.

İki tane İngiliz takımının tarihi bir finali olacak. Manchester City aynı zamanda İngiltere'nin şampiyonu, Chelsea de önemli bir takım. Real Madrid gibi bir dünya devini yenerek finale kaldılar. Sportif anlamda çok güzel bir maç izlettirecekler. Seyircili maç olacağı için. Dünya uzun süredir böyle bir tabloyu özlemişti. Stadımız çok güzel. Zemini olsun, giriş çıkış, bütün şartlar tamamen sağlık kurullarına uygun şekilde planlanmış durumda. Her türlü tedbiri aldık.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Burak Yılmaz, çıkan Fenerbahçe iddialarıyla ilgili konuştu