Oğuzhan Özyakup Cenk Tosun'un neden sakatlandığını açıkladı

Beşiktaş Erzurum deplasmanında 3 puan aldı ama Cenk Tosun'u kaybetti. Daha önce de sağ dizinden ciddi sakatlık yaşayan Cenk, 8 ay sahalardan uzak kalmıştı. Aynı bölgeden sakatlanan milli oyuncunun bir bu kadar daha forma giyemeyeceği öngörülüyor. Cenk'in yakın arkadaşı ve takım arkadaşı Oğuzhan Özyakup, yaşanan talihsiz sakatlıkla ilgili konuştu.

12 Nisan 2021, Pazartesi 09:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Dünyadaki tek soğuk yer Erzurum mu?

Dünyadaki tek soğuk yer Erzurum mu?

Erzurum soğuk, kar yağıyor tamam ama dünyada sadece Erzurum mu soğuk? Bugün resmen taşta oynadık. Bu sakatlığı sadece zemine bağlamak istemiyorum ama 60-70 dakika taş gibi bir zeminde oynamaya çalıştık. Yazık günah. Bugün Cenk'e oldu yarın başkasına olur. Başka ülkelerde de yeterince soğuk yerler var ama orada zeminler iyi.

Isıtmaların açılmama sebebi nedir?

Isıtmaların açılmama sebebi nedir?

Isıtma varsa neden açılmıyor, yoksa neden yapılmıyor? Bilmediğimiz bir sorun değil. Belki başka maçlarda da oldu. Top geliyor, topu kontrol etmek için denge sağlamaya çalışıyorsunuz. . Sakatlık riski çok fazla. 

Maçtan önce bile belliydi

Maçtan önce bile belliydi

Cenk'e çok geçmiş olsun. Biz maça çıkmadan önce 'Bu zemin neden bu kadar sert' dedik. İnşallah bundan ders çıkarırız.

Öte yandan Oğuzhan Özyakup Erzurumspor maçında attığı golle 95 günlük gol sessizliğini bozmuş oldu. Oğuzhan en son 6 Ocak 2021'de Rizespor'a gol atmıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER BB Erzurumspor: 2 - Beşiktaş: 4 (Maç sonucu)