Okan Buruk: Emre Belözoğlu'nu çok severim ama...

Başakşehir'le yollarını ayırdıktan sonra herhangi bir takımla anlaşmayan Okan Buruk, Tivibu Spor’a konuştu. Okan Buruk, sezon sonuna kadar dinleneceğini söylerken Fenerbahçe iddialarına ve Galatasaray'la adının anılmasına da değindi.

25 Mart 2021, Perşembe 17:38 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Başakşehir'den ayrılış süreci

Başakşehir'den ayrılış süreci

Göksel Gümüşdağ benim çok yakın arkadaşım. Çok değer verdiğim bir insan. Başkanımızdan böyle bir öneri geldi. Yenilenmenin kulüp için daha iyi olacağını düşündüler. Ben de buna hazır olduğumu belirttim. Oyun olarak belki iyi işler yapabilirdik, ama kulüpten böyle bir öneri gelince ben de ayrılmak durumunda kaldım. Böyle bir durumun kulüp için daha iyi olacağını düşündüler. Yöneticilerle ve futbolcu arkadaşlarımızla dostluğumuz sürüyor. Aykut hoca da sezon arası geldi. Takımı doğru yere getirmek istiyor. Çok çalışkan bir insan. Hem ona hem Başakşehir takımına başarılar diliyorum. Başakşehir’den ayrılırken göz yaşlarıma hakim olamadım.

"Galatasaray'ı çok isterim"

"Galatasaray'ı çok isterim"

Uzun yıllar Galatasaray’da emek sarf ettim. Çok fazla kupa kazandım. Büyük başarılar yaşadım. Başakşehir ile yakaladığım başarının ardından Galatasaray ile adımın anılması gayet normal. Ama ülkemizin en başarılı teknik adamı diyebileceğimiz insan şu an Galatasaray’ın başında. Fatih Hocanın kazandığı şampiyonluklar ve İtalya’ya gidip hem Milan hem Fiorentina’yı çalıştırması büyük başarı. Bizlere örnek oluşturabilecek bir insan. Fatih Hoca Galatasaray için çok değerli bir isim. O orada olmak istediği sürece olmalı. Galatasaray hocalığına aday gösterilmek benim için mutluluk verici. İleri de umarım böyle bir şey olur. Önemli olan doğru zamanda doğru yerde buluşmak.

"Fenerbahçe'den teklif almadım"

"Fenerbahçe'den teklif almadım"

Boşta olduğum için tüm hoca değiştiren takımlarla ismim geçiyor. Fenerbahçe’den bana şimdiye kadar teklif gelmedi. Birçok takımla adım geçiyor. Ancak bir teklif söz konusu değil.

Peki Emre Belözoğlu'ndan bir teklif gelirse?

Peki Emre Belözoğlu'ndan bir teklif gelirse?

Emre, benim çok değer verdiğim sevdiğim bir arkadaşım. Ama iş olarak farklı arkadaşlık olarak farklı yerlerdeyiz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Fernando Muslera'nın yedeği için yabancı aday!