Okan Buruk sinirden yedek kulübesinin camlarını indirdi

Başakşehir baskılı oynadığı maçta Konyaspor'la 1-1 berabere kaldı. Başakşehir teknik direktörü Okan Buruk, takımı golü bulamadıkça ve Konyasporlu oyuncular zaman geçirmeye oynadıkça iyice sinirlendi. Kenardaki hararetli halleri dikkat çeken Okan Buruk, kendi yedek kulübesinin camını yumrukladı. Genç teknik adam, maç sonu açıklamalarında daha sakin göründü.

17 Aralık 2019, Salı 10:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Okan Buruk'un sinirden yedek kulübesinin camlarını kırdığı Başakşehir-Konyaspor maçı, saha kenarı için oldukça gergin geçti.

Aykut Kocaman'ın klasik temposuz oyun stili, kazanmak isteyen Okan Buruk'u zaman zaman sinirlendirdi.

Okan Buruk, maçın 63. dakikasında eşitliği yakalayan Konyasporlu oyuncuların golden sonra sık sık sakatlanmasına kızdı.

Maç öncesi bir hayli sıcak karşıladığı Aykut Kocaman'ın yanına giden Okan Buruk, rakip hocayla ufak çaplı bir tartışma yaşadı. Tartışmanın dönüşünde sinirlerine hakim olamayan Buruk, yedek kulübesinin camını tek yumrukta indirdi.

Maç sonu açıklamaları ise şöyleydi:

Bizi uyuttular, ama saygı duyuyorum

Bizi uyuttular, ama saygı duyuyorum

"Daha hareketli olmamız gerekiyordu. Golü yediğimiz dakikalarda rakip bizi de uyutmuştu. Kötü bir gol yedik, girdiğimiz pozisyonlardan yararlanamadık.

Maç bitene kadar son 15 dakika baskı kurduk. Pozisyona girdik, net fırsatları kaçırdık ve beraberliğe razı olduk. Konyasporlu futbolcuları da mücadelelerinden dolayı kutluyorum.

Belki bizi uyuttular ama buna da saygı duymak gerekiyor"

"Kendi sahalarında beklediler"

"Kendi sahalarında beklediler"

"Karşılaşmanın hakemi rakibin vakit geçirip geçiremediğini çok anlayamadı. Beraberlik için mücadele eden bir takım vardı ve onları emeklerinden dolayı kutluyorum.

Takımımın da daha iyi olması gerektiğini söylüyorum. Geçen hafta da böyle sürpriz bir gol yedik. Kazanabileceğimiz 2 maç berabere bitti. Avantajımızı yitirdik.

Belki 10 tane net pozisyon bulmuşuzdur. Rakip bizi kapattı da diyemiyorum. Sadece belirli bölümlerde iyi işler yapamadık. Rakip hep kendi sahasında bekledi.

İkinci yarı 5-10 dakika rakibe pas imkanı verdik. Yine tehlike oluşturacak bir durum yoktu. "

Abdullah Avcı'nın oyun tarzına gönderme yaptı

Abdullah Avcı'nın oyun tarzına gönderme yaptı

"Biz geçişleri daha iyi yapabilseydik, biraz daha çabuk dikine, ön tarafı düşünen bir takım olmamız gerekiyordu.

Takımımla ilgili en büyük mutsuzluğum, çok fazla rölantiye aldık. Eskiden kalan alışkanlık hep var, bunu yenmek gerekiyor. Bu tür takımlara atacaksınız golleri.

Maalesef bitiremedik. Amacımız kazanarak ikinci sıraya geçmekti. Kalan iki maçı kazanıp liderlik için mücadele etmeliyiz"

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Lyon taraftarı, Marcelo’ya gösterdiği tepkiyi abarttı