Örümcek Adam: Eve Dönüş, 7 Temmuz’da vizyona giriyor (Spider Man: Homecoming)

Örümcek Adam: Eve Dönüş, 7 Temmuz’da vizyona giriyor (Spider Man: Homecoming)

Çizgi romandan uyarlanan süper kahraman serisinin son filmi "Örümcek Adam: Eve Dönüş" filmi 7 Temmuz’da vizyona girecek

23 Haziran 2017, Cuma 18:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Başrollerini Tom Holland, Michael Keaton, Jon Favreau, Zendaya, Donald  Glover, Tyne Daly ile Marisa Tomei ve Robert Downey Jr.’ın paylaştığı filmi Jon  Watts yönetti.          

Filmin senaryosunu Jonathan Goldstein, John Francis Daley, Jon Watts,  Christopher Ford, Chris McKenna ve Erik Sommers, hikayesini ise Jonathan  Goldstein ve John Francis Daley kaleme aldı.

Marvel çizgi romanı ile Stan Lee ve Steve Ditko’nun yarattığı  karaktere dayanan filmin yapımcılığını Kevin Feige ve Amy Pascal, yönetici  yapımcılığını Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Patricia Whitcher, Jeremy  Latcham, Stan Lee, Avi Arad ve Matt Tolmach üstlendi.    
 

 ROBERT DOWNEY JR. SÜRPRİZİ


Macera filmi sevenleri sinema salonlarına çekmeyi hedefleyen filmin konusu kısaca şöyle:      

Peter Parker yeni bulduğu kimliği ve ağ atma yeteneğiyle, süper  kahraman olarak yaşamaya başlar. ’Yenilmezler’le yaşadığı müthiş deneyimden  oldukça mutluluk duyan Peter, yeni akıl hocası Tony Stark’ın (Robert Downey, Jr.) gözetimi altında, halası May (Marisa Tomei) ile yaşadığı eve döner. Peter günlük  hayat rutininde yaşamaya çalışır fakat bir yandan yaşadığı semtteki insanların  sevdiği ’Örümcek Adam’ olmaktan daha fazlasını isteyen, kendisini kanıtlamaya  çalışan düşüncelerinden dolayı kafası karışıktır. Bir gün yeni kötü adam Vulture  (Michael Keaton) ortaya çıkar ve Peter’in hayatta önem verdiği her şey tehlikeye  girer.    

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Değeri sonradan bilinenler: Oscar'a aday olamayan ancak sonrasında klasikleşmiş 10 film