Pjanic transferin son gününü anlattı! 'Düşünmek için 1 saatim vardı'

Beşiktaş'ın yaz transfer döneminin son gününde sürpriz şekilde kadrosuna kattığı Miralem Pjanic, o günü anlattı. Beşiktaş'ın teklifini öğrendikten sonra düşünmek için sadece 1 saati olduğunu söyleyen Pjanic, 'Haziran'da Barcelona'da görüşeceğiz' dedi.

13 Ekim 2021, Çarşamba 10:16 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Fransa'da yayın yapan Canal Plus'a konuşan Miralem Pjanic, Barcelona'dan ayrılış sürecini ve Beşiktaş'ın teklifini nasıl değerlendirdiğini anlattı. Pjanic, transferin son gününde hatta son saatlerinde oldukça hummalı bir çalışmayla Beşiktaş'a katılabilmişti. İşte Pjanic'in ağzından o süreç...

"Koeman değişmeyecekti"

"Koeman değişmeyecekti"

Her şey son dakikada gelişti. Beşiktaş’ın teklifini düşünmek için önümde sadece 1 saatlik süre vardı. Ya kabul edecektim ya da Barcelona’da kalacaktım. Barcelona’da işlerin benim için değişmeyeceğini biliyordum. Koeman değişmeyecekti.

"Sebep bile göstermedi"

"Sebep bile göstermedi"

Beni oynatmayacağına emindim. Koeman, herhangi bir sebep göstermeden beni takımdan kesti. Barcelona’da kalsaydım Futbol oynayamayacaktım. Oysa ben oynamak ve Barcelona’da neler yapabileceğimi insanlara göstermek istiyorum. 

"Bana 'Biz de anlamadık' dediler"

"Bana 'Biz de anlamadık' dediler"

Barcelona’dan ayrılma kararı aldığımda yöneticiler beni aradı, kararıma saygı duyduklarını ancak neden oynatılmadığımı kendilerinin de anlamadığını söylediler. Bana şans dilediler. Her neyse, haziran ayında Barcelona’da yeniden görüşeceğiz

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Eski başkan konuştu: Serdar Dursun'u Galatasaray'a önerdik, istemediler