Önceki Fotolar

Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (12 Ekim 2018)

Haydar Dümen 13 Ekim 2018 tarihli Posta gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç sorulara bakın Haydar Dümen nasıl bir cevap verdi! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği cevaplar...

12 Ekim 2018, Cuma 11:43 Son Güncelleme:
A A
Gitsem mi?

Gitsem mi?

18 yaşındayım, geneleve gitmek istiyorum, bir sakıncası var mı? Bir de haftada 4 kez mastürbasyon yapıyorum, zararı olur mu?

CEVAP

Değerli okurum, mastürbasyonun sakıncası yok. Geneleve gitmenin pek çok sakıncası olacak. Ruhunu ve hayallerini deforme etme. Biraz daha bekle, acelen ne?

Cinsellikten soğudum

Cinsellikten soğudum

20 yaşındayım. Hemen her gün cinsel ilişkiye giriyorum. Ama artık cinsellikten soğumaya başladım. Sizce ne yapmalıyım?

CEVAP

Değerli okurum, ilişkiyi haftada 2’ye indir. İndirmeden önce de 3 haftada perhize gir. Her şeye yeniden başlar gibi başla.

Hep bakıyorum

Hep bakıyorum

18 yaşında kızım. Benim sorunum sürekli erkeklerin cinsel organına bakmam. Sizce bu hastalık mıdır yoksa ben sapık mıyım?

CEVAP

Sevgili okurum, bu bir takıntı. Elinde olmadan bakıyorsun. Öyle insan vardır ki sokaktaki arabaların plakası çift mi, tek mi diye bakar. Biraz iradeni kullan, üzerine de çok düşme. Zamanla geçeceğine inanıyorum. Arada bir bakmalarında da kendinle kavga edip kendini suçlama.

Boyu uzar mı?

Boyu uzar mı?

21 yaşındayım. Cinsel organım 13 santim. Kısa olduğunu düşünüyorum. Boyum 1.62, kilom ise 58. Zayıflarsam boyu uzar mı?

CEVAP

Değerli okurum, penisinin boyu normal, uzamasına gerek yok. Kilo almamaya dikkat et. Kasık bölgesinde biriken yağlar 1-2 santim penisi yutuyor. Bu da görüntü olarak küçük imajını veriyor.

İlişkiye çok meraklıyım

İlişkiye çok meraklıyım

18 yaşındayım, cinsel ilişkiye çok meraklıyım. Her gün film izliyorum. Birçok arkadaşım cinsel ilişkiye girdi bile. Ne yapacağım?

CEVAP

Değerli okurum, arkadaşlarının cinsel ilişkiye girdiklerini sen gördün mü? Yani başlarında mıydın? Yarın da sen git, arkadaşlarına “Ben her gün iki defa cinsel ilişkiye giriyorum” de. Lafın atmasyonunun KDV’si de yok. Hiçbirinin sonu iyi olmayacak. Bari seni kurtaralım. Onların düştüğü çukura sen düşme. Daha önünde 60 yıl var. Şakır şakır cinselliğin işleyecek. Yaşını yani olgunlaşmayı bekle.

Boyundan şikayetçiler

Boyundan şikayetçiler

19 yaşındayım. Birkaç deneyimim oldu. Ama karşı cins penisimin büyük olmasından şikayetçi. Benimki 21 santim. Bu boy büyük mü?

CEVAP

Değerli yavrum, çok büyük. İradeli kullan, kızlara zarar verirsin. Evlendiğinde çok şanslı bir durum değil. Bir operasyonla da küçültülmediğine göre senin onu çok dikkatli kullanman gerekir.

Dudaklar büyük

Dudaklar büyük

Vajinamdaki küçük dudaklar büyük ve sarkık. 18 yaşındayım. Estetik ameliyatla küçültebilir miyim?

CEVAP

Sevgili okurum, özellikle zayıf kızlarda daha çok görülen bu sorun, erkekler için kötü bir manzara değildir. Kafana takma, kendine güven duygunu yitirme.

Nasıl ikna ederim?

Nasıl ikna ederim?

Bir kız arkadaşım var ama benimle ilişkiye girmeye korkuyor. Ne yapacağımı şaşırdım. Bir türlü ikna edemedim. Sevgilim bir ara penisimi gördü, biraz büyüktü. Onu gerçekten seviyorum. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Değerli okurum, gerçekten seviyorsan kızı kendi zevklerine alet etme. Arkadaşlığını sürdür. Her yanıyla, yapısıyla ve ruhuyla sana eşlik edebilecek biriyse zamanı gelince evlen. Yoksa yattın, kalktın, işin bitti, hadi hoşçakal. Olmaz öyle şey, delikanlı dediğin böyle şeyler yapmaz.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Partneriniz tarafından kullanıldığınızı gösteren 12 işaret