Önceki Fotolar

Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (16 Eylül 2019)

Haydar Dümen 16 Eylül tarihli Posta gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç soruları bakın Haydar Dümen nasıl yanıtladı! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği yanıtlar...

16 Eylül 2019, Pazartesi 07:56
A A
Nasıl büyütürüm?

Nasıl büyütürüm?

Penisim 6 santim, kimseye söyleyemiyorum. Cinsel organımı nasıl büyütebilirim?

CEVAP

Değerli okurum, sen büyütemezsin. Bu konuyla ilgili önce bir üroloji ve endokrinoloji uzmanına gitmen gerekiyor. Çünkü cinsel organ operasyonla büyür. Bunun için de aileni arkanı alman gerekir. Tek başına üstesinden gelemezsin. Vakum, pompa, iğneler veya haplarla penis büyümez.

Yalan söylüyorum

Yalan söylüyorum

30 yaşında, evli kadınım. Eşimle cinsel ilişkiye girdiğimizde zevk almıyorum. Kocam sorduğunda yalan söylüyorum. Ne yapayım? Evliliğim bitecek diye korkuyorum.

CEVAP

Sevgili okurum, senden yana bitecekse bir ihtimal ikince kere evlendiğin kişiden de zevk almayacaksın. Öte yandan eşin için sorun yok. O zevkini, keyfini sürdürüyor. Burada eşinin ustalığı söz konusu. Biraz fantezilere ihtiyacınız var. Eşine zevk aldığını söylemende sakınca yok. Bunlar beyaz dediğimiz mutluluk yalanıdır. Yalan kötüdür ama bu yalan doğrudan doğruya senin için bir çıkış. Zaman lehine işleyecek. Sakın evliliğini bozma.

Gebe mi?

Gebe mi?

Nişanlımla sürtünme yoluyla birbirimizi tatmin ediyoruz. Adet gördü ama mide bulantısı var. Gebe kalır mı? Hata mı yaptık?

CEVAP

Değerli okurum, hata yapmadığınızı sanıyorum. Zaten nişanlın adet görmüş. Unutmayalım mi bu konularda sürpriz hep yaşanır. Bir spermin azizliğine uğramış olma ihtimaliniz olabilir. 10-15 gün daha bekleyin.

Kan geliyor

Kan geliyor

23 yaşındayım, kız arkadaşımla ilişkiye girmeye çalıştık, tam olmadı. Çünkü sevgilimin canı yandı. Sonra da epey kan aktı. Ayrıca kendini kastı. Dün yine denedik, yine kan geldi. Yakında evleneceğiz. Acaba bu sorun hep karşımıza mı çıkacak?

CEVAP

Değerli okurum, evlenene kadar bu işlere biraz yüzeysel devam edin. Evlendikten sonra birkaç ay bu sorunu yaşarsınız. Büyük bir olasılıkla vajinismus. Onu da çözeriz.

Şapın faydası olur mu?

Şapın faydası olur mu?

Günde 7 kez mastürbasyon yapıyorum. Bazen dersten izin alıp çıktığım bile oluyor. Sokakta gördüğüm her kadından etkileniyorum. Sizce şap alıp yemeklere koysam faydası olur mu?

CEVAP

Yaramaz okurum, şapı mapı bırak. Hapı yut, hapı. Hangi hapı biliyor musun? Akıl ve irade hapını. Kutu kutu yut hem de bir an önce yut. Bu durumda sana hiç kimse yardım edemez. Sonun ne olacak? Evleneceksin. Kadın yatakta, sen banyoda mastürbasyon peşinde. Demedi deme. Çünkü irade yama tutmuyor. Ona senin beyninden kaynak yapman lazım.

GÜNÜN SÖZÜ

GÜNÜN SÖZÜ

Güzel çiçekleri eller koparır, ruh güzelliğini de eller yıpratır!!! H.D.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Canan Karatay: Hakiki köy zeytinyağı ve tereyağı kilo aldırmaz