Önceki Fotolar

Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (17 Eylül 2019)

Haydar Dümen 17 Eylül tarihli Posta gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç soruları bakın Haydar Dümen nasıl yanıtladı! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği yanıtlar...

17 Eylül 2019, Salı 08:00
A A
Sertleşmiyor

Sertleşmiyor

30 yaşındayım. Sabah kalktığımda ve güzel bir kadın gördüğümde ereksiyon oluyor. Ama cinsel ilişkide kendimi hazır hissedemiyorum. Bir hayat kadınıyla ilişkiye girdim. Penisim tam anlamıyla sertleşmedi, zevk alamadım. Ne yapmam gerekiyor? Yediklerim yüzünden mi?

CEVAP

Değerli okurum, bu işin gıdalarla ilgisi yok. Hayat kadınlarından aldığın sonuç doğal. Öyle olması gerekir. Çünkü ortam iyi değil. Ben mastürbasyona ağırlık verdiğini sanıyorum. Ondan uzaklaş. Haftada 1-2 kere mastürbasyon yapabilirsin. Flörtle işe başla. Penisine kafanı takma. ‘Acaba sertleşecek mi?’ diye düşündüğünde o emre uyar gibi sertleşme potansiyeli zayıflar. Bu da korku yarattığından kısır döngü başlar. Doğal olursan, sen kendi bildiğini, o kendi bildiğini okursa bir süre sonra organ kendini toplar.

Çok utanıyorum

Çok utanıyorum

27 yaşında, güzel bir kızım. Sevgilimin yanında soyunamıyorum. Çünkü memelerim küçük ve vajinam çirkin. Çok utanıyorum. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Sevgili yavrum, inanmayacaksın ama kadınların çoğu vajinasını beğenmez. Seni temin ederim ki, erkekler sizin sandığınız gözle bakmıyorlar. O bakımdan rahat ol. Memelerinin küçüklüğüne gelince; çocukların olunca zaten büyüyecek. O zaman belki büyük diye yakınacaksın. Ama artık yaşın da evlilik çağına gelmiş. Bir şeyler yapmak gerekebilir. Karar senin.

GÜNÜN SÖZÜ

GÜNÜN SÖZÜ

Rüyalar önce ruhlar alemiyle yorumlanırdı bilim bu inancın tsunamisi oldu. H.D.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Terazi burcunun aşk hayatı rehberi