Önceki Fotolar

Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (19 Eylül 2019)

Haydar Dümen 19 Eylül tarihli Posta gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç soruları bakın Haydar Dümen nasıl yanıtladı! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği yanıtlar...

19 Eylül 2019, Perşembe 08:22
A A
Geçen yıl başladım

Geçen yıl başladım

23 yaşındayım. Bu yaşıma kadar hiç cinsel ilişkim olmadı. Geçen yıl mastürbasyon yapmaya başladım. Üzerimde korku var. Ben ne yapmalıyım?

CEVAP

Değerli okurum, 1 yıla öncesine kadar ne yaptın be yavrum? İşi rüyalara mı bıraktın? Bu mübareğe de hiç dokunmamak olmaz ki. Bırak biraz çalışsın, antrenman yapsın, kendine gelsin. Biraz meni boşaltmanın yararı olur zararı olmaz. Orada takılıp kalmamak gerekir. Hadi yavrum, zaman kaybetmeden önce flört et, aşkını yaşa. Haftada 3 kere mastürbasyon yap. Ve de cinsel birleşme zamanın gelmiş.

Başarılı olamadık

Başarılı olamadık

28 yaşındayım. Nişanlımla birçok kez ilişkiye girmek istedik. Ama bir türlü başarılı olamadık. Bütün uğraşlarımıza rağmen penis vajinaya girmedi. Acaba bu bir sorun mu?

CEVAP

Değerli okurum, tabii ki sorun var. Sorunun da adı; vajinismus. Hiç üzülme. Bu rahatsızlığın kesin tedavisi var.

Sevgilim şikayet ediyor

Sevgilim şikayet ediyor

24 yaşındayım. Günde 8 defa boşalıyorum. Sizce zararı var mı? Kız arkadaşım bu durumdan rahatsız oluyor ve şikayet ediyor. Ona sorun yaratır mı?

CEVAP

Değerli okurum, şikayet edeceğine “Hayır” deyiversin. Bir de birleşme süren kaç saniye kaç dakika? Ayrıca kızın bu konuda ne kadar mutlu ettiğini onu ne kadar hazırladığını ve orgazm olup olmadığını biliyor musun? Tek taraflı pilav kaşıklamaya devam! Değerli okurum paylaşın, bölüşün ve ortadan gidin. Bu sayılar gereksiz ve faydasız. Ve her iki taraf için zararlı. Kızın da cinsel yaşamını köreltme.

Hastalık kapar mıyım?

Hastalık kapar mıyım?

20 yaşındayım. Kız arkadaşımla adet döneminde ilişkiye girdik. Bu ikimiz için de sorun yaratır mı? Hastalık kapar mıyım?

CEVAP

Değerli okurum, bu dönemlerde hastalık kapılmaz ama yine de cinsel birleşme yapılmaz. Kadının hastalık kapma ihtimali artar. Senin de psikolojin zarar görebilir. O günlerde sabrediverin canım.

GÜNÜN SÖZÜ

GÜNÜN SÖZÜ

Kimi zaman ruh aklı devirir. Akıl ise ona hala öğüt verir. H.D.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Göbek yağlarını eriten baharatlar