Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (19 Şubat 2019)

Haydar Dümen 19 Şubat 2019 tarihli Posta gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç soruları bakın Haydar Dümen nasıl yanıtladı! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği yanıtlar...

19 Şubat 2019, Salı 15:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Önceki Fotoğraflar
Flört bile etmedim

Flört bile etmedim

36 yaşındayım, hiç cinsel birlikteliğim olmadı. Flört bile etmedim. Çok fazla mastürbasyon yapıyorum. Kızlara karşı olan duygularımı hep bastırdım. Penisim 12-13 santim civarı. Bu da kaçışıma neden oldu. İleride durumum ne olur?

CEVAP

Değerli okurum, şimdiye kadar hiç çatal, bıçak, kaşık kullanmamışsın. Bir davete gideceksin, önüne çatal, bıçak koyduklarında yemeği üzerine dökeceğin korkusundan çok istesen de o yemekten mahrum kalacaksın. Oysa ne göz alıcı yemeklerdi. Çok şeyde geç kaldın. Ama bir konuda geç kalmadın. Çocuk sahibi olmak. 60-70’li yaşlarda yalnız kalma riski var. Onun altından kalkamazsın. Yani mastürbasyon da yetmez. Artık yitirecek zamanın yok.

Kolay geçer mi?

Kolay geçer mi?

28 yaşında kızım. Nişanlımı çok seviyorum ancak ilk gece korkum var. Bu korkum yersiz, biliyorum ama elimde değil. Düşündükçe daha da korkuyorum. İlk gecenin kolay geçmesi için bana ne önerirsiniz?

CEVAP

Sevgili okurum, doğa size yol gösterir. 1) Nişanlın ne kadar usta? 2) Ne kadar sevecen? Ona korktuğunu ve ilk gece anlayış beklediğini anlat. 3) Korkunun nerede düğümlendiğini bana bildir. Örneğin; acı mı, refleks itme mi ya da psikolojik içine sindirememe mi? Sebebe göre çözüm bulmaya çalışalım. Böylece sana daha çok yardımcı olurum. Zaten önünde zamanın var.

Yanma ve acı oluyor

Yanma ve acı oluyor

20 yaşında kızım. Her ilişkiye girdiğimde vajinamda yanma, acı ve sızlama oluyor. Bunu sevgilime söyleyemiyorum. Çünkü onun mutlu olmasını istiyorum. Ne yapayım?

CEVAP

Sevgili okurum, mantar ya da vajinitisten söz ediyorsun. Bir uzmana gidip kesin sonucu almana, tedavi olmana gerek var.

Kız ilişkiye girmek istedi

Kız ilişkiye girmek istedi

Kız arkadaşım ilişkiye girmek istediğini söyledi, kabul etmedim. Onu vazgeçirmeye çalışayım mı yoksa ilişkiye gireyim mi?

CEVAP

Değerli okurum, kız seni mutlaka baştan çıkaracağa benzer. Ama bugünlerde gelen e-mail ve faksların çoğunda teklif kızlardan geliyor. Doğrusu çok şaşırıyorum. Şimdiki zaman nerede, bizim zamanımız nerede? Kurtulmanın tek yolu şu: Bir bahane bul, kıza küsüver.

Frenleyemiyorum

Frenleyemiyorum

18 yaşındayım. Sınavlara çalışmadan önce mastürbasyon yapıyorum. Hem de her sınavdan önce. Kendimi frenleyemiyorum. Yapmazsam enerjim bitmiyor, sınavlara odaklanamıyorum. Acaba sapık mıyım?

CEVAP

Değerli okurum, sapık falan değilsin. Basamak basamak in. Önce yarıya in. Bir gün yap, bir gün yapmayıver. 6 ay sonra 2 gün yapma, 1 gün yap. Bu tempo zaten sana yeterli olacak. Biraz çaba göstermen gerekir. Bir de derslere başlamadan önce ya çık biraz koş ya da kısa bir soğuk duş al.

Eski günleri özlüyorum

Eski günleri özlüyorum

54 yaşındayım, bazı hastalıklar yüzünden sertleşme olmuyor. Eskileri düşünüp üzülüyorum. Kuşumun tekrar şakıması için ne yapmam gerekir?

CEVAP

Değerli okurum, daha önünde uzun yıllar var. Böyle kadere razı olmana gönlüm el vermiyor. Bu konunun çözümü var. Hiçbir şey olmasa protez konuluyor. O zaman sonsuz bir mekanik enerjiye kavuşuyorsun. Hemen her şey bitmiş gibi kadere teslim olma. Tabii eşin de var. Onun hakkını yememek için bilimsel çözüme yönel.

Büyütücü kullansam mı?

Büyütücü kullansam mı?

23 yaşındayım. Penisim 11 santim ve ince. Kasıklarımda yağlanma yok. Kız arkadaşımla ilişkiden zevk almıyorum. Sevgilim şikayetçi. İnternetten araştırdım, penis büyütücü haplar varmış. Kullansam işe yarar mı?

CEVAP

Değerli okurum, kulaktan dolma her türlü hayale kapılıp yanlış bilgilerle umutlarını söndürme. Penisinin boyu mutluluk için de, evlilik için de yeterlidir. Hüner, onu kullanmayı bilmektir. Kesinlikle penis büyütücü türü olaylara kapılma.

GÜNÜN SÖZÜ

GÜNÜN SÖZÜ

Karanlık bir ortamda mum ışığı bile bir umuttur ve yol gösterir. H.D.Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Dünyanın en iyi giyinen 10 erkeği