Önceki Fotolar

Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (21 Eylül 2019)

Haydar Dümen 21 Eylül tarihli Posta gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç soruları bakın Haydar Dümen nasıl yanıtladı! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği yanıtlar...

21 Eylül 2019, Cumartesi 10:00
A A
Beni terk eder mi?

Beni terk eder mi?

23 yaşındayım. Bir sevgilim var ve biz evlenmeyi düşünüyoruz. Vücudum gereğinden fazla kıllı. Bu beni rahatsız ediyor. İleride evlendiğimiz zaman bu sorun yaratır mı? Onu kaybetmek istemiyorum. Ne olur bana yardım edin.

CEVAP

Değerli okurum, kıllar sorun yaratmaz. Eşini sevginle tatmin edersen başka bir şey aratmaz. Çok özel yerlerini aldırmak istersen lazer var lazer. Erken karar ama bu evliliğinize engel değil.

Penisim küçük mü?

Penisim küçük mü?

18 yaşındayım. Penisimin boyu şu an 13 santim. Acaba bir sorun var mı? Ben küçük olduğunu düşünüyorum.

CEVAP

Okurum, hiçbir sorun yok. Yola ve derslere devam, başarı bekliyoruz.

İç çamaşırımda kan vardı

İç çamaşırımda kan vardı

19 yaşında kızım. 3 gün önce sevgilimle ilişkiye girdik. Eve gittiğimde iç çamaşırımda kan gördüm. Acaba kızlığım bozulmuş mudur?

CEVAP

Sevgili yavrum, sanırım zedelendi. Bozuldu demeye dilim varmıyor.

Ya kan durmazsa?

Ya kan durmazsa?

2 yıldır düzenli ilişkimiz var. Kız arkadaşımla birlikte olmak istiyoruz ama kızlık zarı yırtıldıktan sonra kanın durmaması bizi çok ürkütüyor. Ne yapmamızı önerirsiniz?

CEVAP

Değerli okurum, dediğiniz gibi olmayacak. Belki kanamayacak. Ama işin öteki bölümüne beni niye bulaştırıyorsunuz? Ben ne diyebilirim? Sorumluluklarınızı nasıl üstlenebilirim? Benim çocuklarım olsaydınız kulaklarınızı çekerdim. Mesajı anladınız mı?

Çocuğum olmaz mı?

Çocuğum olmaz mı?

18 yaşında kızım. Bir önce ilişkiye girdim ve kızlık zarım yırtıldı. Duydum ki kızlık zarının bozulmasının ardından ilk 6 ay içinde hamile kalınması gerekiyormuş. Benim bir daha çocuğum olmaz mı?

CEVAP

Sevgili okurum, nereden çıktığı belli olmayan yanlışlar anaforunda dönüp duruyorsunuz.

GÜNÜN SÖZÜ

GÜNÜN SÖZÜ

Kimse kimsenin rızkını yemez. Malı götüren de hırsızım demez. H.D.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Kova burcunun aşk hayatı rehberi