Önceki Fotolar

Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (6 Kasım 2019)

Haydar Dümen 6 Kasım 2019 tarihli POSTA gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç soruları bakın Haydar Dümen nasıl yanıtladı? İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği yanıtlar...

A A
Nasıl ikna ederim?

Nasıl ikna ederim?

Kız arkadaşım var. Sevgilim benimle ilişkiye girmeye korkuyor. Ne yapacağımı şaşırdım. Bir türlü ikna edemedim. Sevgilim bir ara penisimi gördü, biraz büyüktü. Onu gerçekten seviyorum. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Değerli okurum, gerçekten seviyorsan kızı zevklerine alet etme. Arkadaşlığını sürdür. Her yanıyla, yapısıyla ve ruhuyla sana eşlik edebilecek biriyse zamanı gelince evlen. Yoksa yattın, kalktın, işin bitti, olmaz. Bunlar sizin düşündüğünüz kadar kolay ve vicdani bakımdan keyifli şeyler değil. Vicdan azabı, vicdanın kanseri gibidir. Vicdan da bir kere kansere yakalandı mı tümüyle vicdansızlık kapıdadır. Böylece insanlar insanlıktan uzaklaşır. Ayrıca kız arkadaşın korktu.

Sorun kimde?

Sorun kimde?

18 yaşındayım. Kız arkadaşımla ilişkiye girdik, kan gelmedi. Önceki ilişkilerimde böyle bir sorun olmamıştı. Acaba sorun kimde?

CEVAP

Oğlum, ne sorun arıyorsun? Ortada fol yok, yumurta yok, kafayı takıyorsunuz.

Bozulmuş mudur?

Bozulmuş mudur?

18 yaşındayım. Kız arkadaşım var. Buluştuğumuzda vajinasına dokundum. Eve gidip baktığında kahverengi sıvı görmüş. Sizce sevgilimin kızlığı bozulmuş mudur?

CEVAP

Duruyor yavrum. Orada kale kapısı gibi duruyor. Bu konularda da birazcık bilgili olun. Nasıl yemek yemeği öğreniyorsunuz aynen öyle. Ellerine de hakim ol.

Nişanlanıyorum

Nişanlanıyorum

19 yaşında kızım. Erkek arkadaşımla sürtünerek tatmin olmaya çalıştık. Üstümüzde kıyafet vardı. Benden kan geldi, adet kanaması olduğunu anladım. O ay bir daha adet görmedim. Şimdi başkasıyla nişanlanmak üzereyim. Yardım edin.

CEVAP

Sevgili okurum, biraz hızlı tempoyla yaşadığını gördüm. Kısa süre önce birileriyle sürtünme yoluyla ilişki kurmuşsun. Bu arada birini bulmuşsun, evlenme hayalini kurmuşsun. Benden ne istiyorsun anlamadım? “Hamile miyim?” diyorsan, değilsin. Kızlık zarını soruyorsan, sağlam. Ama senin yolun pek sağlam değil. O yola dikkatli gir. Yanlış hesap Bağdat’ta dönmüyor. Bağdat’ta demir atıyor.

GÜNÜN SÖZÜ

GÜNÜN SÖZÜ

Vicdanın iki rengi vardır.. Ak ve kara.. Ama insanların çoğunda gri renk hakimdir.. H..D.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (5 Kasım 2019)