Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (8 Temmuz 2019)

Haydar Dümen 8 Temmuz tarihli Posta gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç soruları bakın Haydar Dümen nasıl yanıtladı! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği yanıtlar...

08 Temmuz 2019, Pazartesi 09:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Önceki Fotoğraflar
Erken boşalıyorum

Erken boşalıyorum

40 yaşındayım, 14 yıldır evliyim. Evleninceye kadar ilişkiye girmedim, kendi kendimi tatmin ettim. Şimdiyse eşimden zevk alamıyor, erken boşalıyorum. Ne yapayım?

CEVAP

Değerli okurum, 15 yaşında ergenliğe erdin. Yaş 40. Aradan geçen 25 yıl var. Bir bakıma cinselliğin yarı ömrü. Sen çok gerilerden işe başlayacaksın. Önce cinselliğe alışacaksın. Nitekim 14 yıllık evlilik bu alışkanlığı kırmaya yaramamış. Kadına da yazık olmuş. Doğa düzeninden sapınca bazı olaylarda geç kalınıyor. Bir uzman size çare bulmaya çalışır ama sonunu bilemem.

Suçlu hissediyorum

Suçlu hissediyorum

25 yaşındayım. İlişkiye girince kendimi suç işlemiş gibi hissediyorum. İlişkiden sonra herkes bana bakıyormuş gibi geliyor. Uzun süre ilişkiye girmiyorum, sonra da kötü oluyorum. Sorun benden mi yoksa toplumun cinselliğe bakışından mı kaynaklanıyor?

CEVAP

Değerli okurum, her ikisinden de. Daima orta yol var. Kendi geminin kaptanı sensin. Orta yolu bulmak senin görevin.

Hamile miyim?

Hamile miyim?

23 yaşında kızım. Nişanlımla yüzeysel bir şeyler yaşadık. Üzerimde iç çamaşırım vardı. Acaba iç çamaşırımdan sperm geçme olasılığı var mı? Hamile kalmış olabilir miyim?

CEVAP

Sevgili okurum, hamile falan değilsin. Keyfine bak. Ama deneyip de durmayın.

Tatlı yiyince sertleşiyor

Tatlı yiyince sertleşiyor

22 yaşındayım. Şimdiye kadar cinsel deneyimim olmadı. Tatlı yiyince sertleşme oluyor. Ancak mastürbasyon yapınca geçiyor. Bazen günde 4-5 kere mastürbasyon yapıyorum. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Değerli okurum, tatlı yeme. Kilo alacaksın. İleride şeker hastası bile olabilirsin. Her yönüyle sağlığın tehlikeye düşecek. Ayrıca tatlı yemekle sertleşmenin arasında bağlantı yok. Öyle olsaydı insanlar tepsi tepsi tatlı yerdi. Tatlı yediğin için miden ve özellikle beynin mutlu oluyor. Mutlu ortamda da ereksiyonun tetiklenmesi kolaydır. Olay budur. Amma günde 4-5 kere mastürbasyon senin hayatını baltalar, dikkat et.

Cinsel organ çok büyük

Cinsel organ çok büyük

Cinsel organım çok büyük. Ne yapacağımı bilemiyorum, artık sokakta yürüyemez olduk. Doktor da bir çare bulamadı. Tek ümidim sizsiniz. Yardım edin.

CEVAP

Değerli okurum, gerçekten çok büyük. Bu mutlu evlilik ya da birliktelik yaratmaz. Her şey senin elinde. Ameliyatla küçültülmesi mümkün değil. İdareli kullan. Evlenirken de uygun birini seç, ufak tefek olmasın.

Geceleri boşalıyorum

Geceleri boşalıyorum

22 yaşındayım. Geceleri uykuda boşalıyorum. Bu haftada 3-4 kez oluyor. Nasıl durdururum?

CEVAP

Değerli okurum, niye durduracaksın oğlum? Maşallah kaynak zengin. Fazlası taşıyor. Onu durdurmak için ağır uyku ilaçlarını yazmak gerekiyor. Bu sefer de başını kaldıramazsın. Bir süre sonra geçecek. Ama mastürbasyonu hızlı yapma, kendini yavaşa alıştır ve sert yatakta yat.

Hep kan geldi

Hep kan geldi

Erkek arkadaşımla 3 kez ilişkiye girdim, üçünde de kan geldi. Acaba neden olabilir?

CEVAP

Sevgili okurum, içerideki kılcal damarların basınçtan dolayı zedelenmesinden. Tekrar kan gelirse jinekoloji uzmanına gitmelisin.

Nasıl küçülür?

Nasıl küçülür?

Penisimin boyu 20 santim. Büyük olduğu için kızlar ilişkiye girmek istemiyor. Korkuyorlar. Küçültmek için ne yapmalıyım?

CEVAP

Değerli okurum, küçülmüyor. Kızları da korkutmayın. Oyunu kuralına göre oynayın.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Diyetlerin başarısız olmasındaki 9 neden