Önceki Fotolar

Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (9 Nisan 2019)

Haydar Dümen 9 Nisan 2019 tarihli Posta gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç soruları bakın Haydar Dümen nasıl yanıtladı! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği yanıtlar...

09 Nisan 2019, Salı 09:14 Son Güncelleme:
A A
Kanama başladı

Kanama başladı

25 yaşında kızım. Hiç ilişkiye girmedim. 10 gün önce kanamam başladı. Kanama başlamadan 2 gün önce mastürbasyon yapmıştım. Acaba onunla ilgisi var mıdır?

CEVAP

Sevgili okurum, yoktur.

Gebe kalır mı?

Gebe kalır mı?

19 yaşındayım. Kız arkadaşımın vajinasına penisim değdi. Bu sırada bazı salgılar geldiğini fark ettim. Bu olaydan 5 dakika sonra farklı bir yere boşladım. Bu gelen sıvı kız arkadaşımı hamile bırakabilir mi?

CEVAP

Değerli okurum, kız arkadaşın gebe değil ve gebe kalmadı. Vajina üzerine dışarıdan da meni boşaltılsa kızın gebe kalma ihtimali vardır. Bu konuya dikkat edin. Ama ne ilginçtir ki o zevk suyu dediğimiz şeyde de kaçak spermler bulunuyor. Bazı gebelikler böyle yorumlanıyor. Bir kere dikkat değil, 5 kere dikkat etseniz daha iyi edersiniz.

Neden zorlanıyor?

Neden zorlanıyor?

Erkek arkadaşım 30 yaşında, 2 yıldır yurt dışında yaşıyor. Bir hafta önce geldi. Denememize rağmen bir türlü ereksiyon olamadı. Sizce nasıl bir sorun olabilir? Bir yıl ilişkisi olmamasından kaynaklanabilir mi?

CEVAP

Sevgili okurum, başka bir neden olduğunu sanmıyorum. Görülen olaylar. Erkek arkadaşın takviye ilaç alabilir.

Diktirmek istiyorum

Diktirmek istiyorum

Sevgilimden ayrıldım. Şimdi zarımı diktirmek istiyorum. Bu işlemi ne zaman yaptırmam gerekiyor? Evliliğe çok sıcak bakmıyorum.

CEVAP

Sevgili okurum, ilk geceden 1-2 gün önce dikilirse sonuç alınır. Bu işlemi de yapacak kadın doğum uzmanlarıdır.

Küçük buluyorum

Küçük buluyorum

Penisim küçük. Fırsat elime geçiyor ama hiç ilişkiye girmedim. Ne yapacağım?

CEVAP

Değerli okurum, boyutunu yazıverseydin de, sana doğru dürüst bir şey söyleseydim.

Ya yırtıldıysa?

Ya yırtıldıysa?

Erkek arkadaşımla birkaç defa ilişkiye girdik, kızlığım bozulmamıştı. Son ilişkide birkaç damla kahverengi bir sıvı geldi. Kendimden nefret ediyorum. Ne yapacağım?

CEVAP

Sevgili okurum, nefret edeceğin ne var ki? Bence korktuğun kanama olmadı. Bir zedelenme söz konusuysa, böyle kolay anlaşılmaz. Ayrıca kızlık zarı doğuştan esnekse kanamayabiliyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Hayatını mahvedecek 10 erkek tipi