Rekor harcama yapan Real Madrid'te hala soru işaretleri var

İspanyol devi Real Madrid, uzun süredir hasretini çektiği La Liga şampiyonluğu için yaz transfer döneminde kolları sıvamıştı. Birçok önemli oyuncuyu kadrosuna katan Madrid, 305 milyon euro harcayarak transfer sezonunda en çok para harcayan kulüp oldu. Buna rağmen Zidane ve ekibi hakkında şüpheler hala devam ediyor.

28 Ağustos 2019, Çarşamba 13:05
A A

Marca'nın haberine göre yaz döneminin 305 milyon euro ile en çok harcama yapan takımı Real Madrid oldu. Bunun sadece 100 milyon euro'sunu Eden Hazard'a verdiler. Arkalarından 255 milyonla Barcelona, 243 milyonla Atletico Madrid ve 188 milyonla Juventus geliyor.

Transfer döneminin kapanmasına 6 gün kala Real Madrid taraftarları hala transfer bekliyor. Fakat anlaşılan o ki Real Madrid kaçırılmayacak bir fırsat oluşmadıkça kadroya takviye yapmayı düşünmüyor. İlk amaçları şu anda as takıma yer alan 27 oyuncuyu muhafaza ederek lige başlamak.

Bu yaz 305 milyon euro harcayarak rekor kıran Real Madrid için hala Neymar ve Pogba söylentileri var. Transfer dönemi bitmeye yaklaşırken Real Madrid, bu oyuncular için PSG ve Manchester United'la anlaşmaya pek yakın görünmüyorlar.


Mariano Diaz ve sakatlığı bulunan James Rodriguez'i elden çıkarma konusunda da çok ümitleri yok. Gidecek isimler arasında Gareth Bale'ın da ismi sık sık geçmesine rağmen somut bir gelişme olmadı. Şimdiye dek yaptıkları satışlardan ise 115 milyon euro kazandılar.

Real Madrid'in eski günlerini aratan oyun tarzı ve kadro kalitesi, taraftarlarda transfer beklentisi yaratıyor.

Sıradaki haber yükleniyor...