Ricardo Moyano 20 Mayıs'ta İstanbul'da!

Leica Camera Türkiye, gitar repertuvarındaki olağanüstü yorumları ve müzikal alanındaki başarısıyla tanınan Ricardo Moyano’yu ağırlıyor. Ricardo Moyano dinletisi 20 Mayıs Pazar günü gerçekleşecek

17 Mayıs 2018, Perşembe 14:59
A A

Doğuş Grubu tarafından Türkiye'ye taşınan Leica Camera Türkiye, dünyaca ünlü müzisyen Ricardo Moyano’nun müzikli anlatı etkinliğine ev sahipliği yapıyor. Türkiye’nin kendi bölgesindeki en kapsamlı ve prestijli fotoğraf üssü Leica Camera Türkiye daha önce; 212 Fotoğraf Festivali, Christie’s ve Sotheby's gibi önemli müzayede evlerinin koleksiyonerlere yönelik seminerleri, Muhammed Ali’yi fotoğraflayan Magnum fotoğrafçısı Thomas Hoepker’in imza günü gibi etkinliklerle de adından söz ettirdi.

Ricardo Moyano; dünya müzik tarihine yön veren Avrupa ve Latin Amerika müzik kültürlerine hakkında anlatıları, klasik gitar eşliğinde, müzikal örneklerle harmanlayarak dinleyenlerle paylaşacak. Moyano etkinlik kapsamında dinleyicileri, Ortaçağ’dan günümüze uzanan müzik tarihine doğru keyifli bir yolculuğa çıkaracak.

Konuşma dili İngilizce olan etkinlik, 20 Mayıs tarihinde 17.00-18.30 saatleri arasında Leica Store İstanbul’da ücretsiz izlenebilir.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.