Rihanna yine hayal kırıklığına uğrattı

Konserlere geç çıkmayı gelenek haline getiren Rihanna, bu kez biraz abarttı. Ünlü şarkıcı, Avustralya konserine 80 dakika geç çıkınca sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuldu

29 Eylül 2013, Pazar 13:31
A A

Sahneye geç çıkmayı alışkanlık haline getiren Rihanna, Temmuz ayında Danimarka ve Polonya'da verdiği konserlerde yuhalanmıştı.

'Diamonds' adlı dünya turnesi kapsamında Avustralya'da olan şarkıcı, geçtiğimiz Salı günü Perth'teki konserine 40 dakika, Perşembe günü Adelaide kentindeki konserineyse 80 dakika geç çıktı.

Avustralya'daki NovaFM adlı radyoda çalışan bir DJ, ünlü şarkıcının sahneye çıktığında 'birkaç bira yuvarlamış olduğunun' anlaşıldığı yorumunda bulundu.

Dünya yıldızının çok sayıda hayranıysa sosyal medyada tepkilerini, "Sahneye hem geç hem de sarhoş çıktı, büyük saygısızlık", "Bu konsere verilen para çöpe gitti" gibi ifadelerle gösterdi.
 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.