Rıza Çalımbay'dan Emre Kılınç ve Mert Hakan Yandaş'a izin çıkmadı

Süper Lig'de en yakın rakibi Başakşehir'in 6 puan önünde lider olan Sivasspor'da bazı oyuncular haliyle sivriliyor. Özellikle gösterdikleri performanslarla büyük takımların iştahını kabartan Emre Kılınç ve Mert Hakan Yandaş için Rıza Çalımbay'dan açıklama geldi. Çalımbay, oyuncuları için "Devre arası vermeyiz" dedi.

19 Aralık 2019, Perşembe 14:28 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Süper Lig'de ilk yarıyı lider kapatmaya hazırlanan Sivasspor'u zorlu bir transfer dönemi bekliyor. Performanslarıyla takımı liderliğe taşıyan bazı oyuncular için büyük takımlar Sivasspor'un kapısını çalıyor.

Oyuncuların aklının karışmasından korkan Sivas cephesi ise yakaladıkları şampiyonluk şansını tepmemek için oyuncularını elde tutmak istiyor. Sezon sonu sözleşmeleri bitecek olan iki oyuncu Emre Kılınç ve Mert Hakan Yandaş için Rıza Çalımbay'dan açıklamalar geldi.

"Satmaya değil, takviyeye ihtiyacımız var"

"Satmaya değil, takviyeye ihtiyacımız var"

"İyi bir hava yakalamışken Mert Hakan’ı ve Emre Kılınç’ı vermek doğru bir şey olmaz. Onun için de kesinlikle öyle bir düşüncemiz yok. Ama arkadaşların ve yönetimin son kararını bilmiyorum.

Öyle bir şey yok. Bizim hatta takviyeye ihtiyacımız var. 1-2 tane hatta 3 tane oyuncu almamız lazım. Dengemizi bozmadan, fiyat açısından da fazla olmadan oyuncu almalıyız"

"Sezon sonu gidebilirler"

"Sezon sonu gidebilirler"

"Bizim mütevazi, iyi bir takımımız var. Ama bu ligi götürmek çok zor. Gerçekten çok zor. Mutlaka eksik yerlere oyuncu almamız gerekiyor. Son oynadığımız kupa maçında da bu belli oldu.

Mutlaka transfer yapmamız lazım. Onları yaptıktan sonra artık işimize bakacağız. Mert Hakan ve Emre’nin olayı şöyle, ilk yarı gitmeleri çok zor. Sezon sonu tabii ki mukaveleleri bitiyor. Sezon sonu gidebilirler"

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Bilal Başacıkoğlu'na İngiltere'den talipler var