Rizespor Başkanı Hasan Kartal: Galatasaray yönetimi beceriksiz

Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal, Galatasaray'la yaşadıkları sorunları anlattı. Vedat Muriqi ve Oğulcan Çağlayan transferlerinde yaşanan problemlere değinen Kartal, Galatasaray camiasıyla sorunları olmadığını, ancak yönetimdeki kişilerin hataları olduğunu söyledi.

23 Mart 2021, Salı 16:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Radyospor'da Salim Manav'ın canlı yayın konuğu olan Hasan Kartal, şunları söyledi. Marius Sumudica'nın tercih hatası olduğunu belirten başkan:

"Marius Sumudica oyuncularımızla anlaşamadı, ne yazık ki birlik beraberliği de sağlayamadı. Sumudica bizim için tercih hatasıydı. Önceki başarılarına aldandık" dedi.

Muriç konusu

Muriç konusu

Galatasaray kulübü ile bizim bir problemimiz yok. Vedat Muriqi transferi Galatasaray yönetimin beceriksizliği nedeniyle olmadı. Bir transfer olmuyorsa hatalı yöneticidir. 

Oğulcan konusu

Oğulcan konusu

Oğulcan Çağlayan konusunda da sıkıntı yöneticilerdeydi. Oğulcan konusu etik değildi ve etik olmayan bir şey yapıldı. Vedat Muriç ve Oğulcan konusunda kişilerin yaptığı hatayı Galatasaray kulübü ödedi. Galatasaray yönetimi Vedat ve Oğulcan konusunda beceriksizlik yaptı.

Ajansspor

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Fenerbahçe, River Plate'in hocası Marcelo Gallardo'nun peşinde