Şener Özbayraklı Başakşehir ile anlaşmaya yakın

Galatasaray'la sözleşmesi biten Şener Özbayraklı için İstanbul kulüplerinden Başakşehir'in ilgisi var. Galatasaray'dan henüz kimsenin kendisiyle görüşmediği Şener'in geleceği belirsiz. Şener, teklif alıp almayacağını bilmediği için Başakşehir'le anlaşmaya sıcak bakıyor.

08 Haziran 2021, Salı 14:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Şener Özbayraklı'nın yeni durağı Başakşehir olmak üzere. Fanatik'teki habere göre, taraflar görüşüyor ve görüşmeler olumlu ilerliyor. Şu anda serbest olan Şener, Galatasaray'da kalmaya sıcak bakıyordu. Ancak şimdiye dek kendisiyle iletişime geçen kimse olmadı.

Galatasaray yönetim-Fatih Terim çekişmesi, başkan adaylarının tartışmaları, seçim tarihi karmaşası ve Fatih Terim'in belirsizliği derken elden kaçırdığı oyunculardan biri de Şener olabilir.

Şener'in takımda kalması adına hiçbir yetkiliden temas gelmediği için Şener Özbayraklı Galatasaray'daki seçimi ve teknik direktör tercihini beklemek yerine teklifleri değerlendirmek istiyor. Başakşehir'den gelen teklifi reddedip bu fırsatı kaçırmak istemeyen tecrübeli oyuncu, anlaşmaya çok yakın.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İtalyan menajerden Vedat Muriqi için ağır sözler! 'Terlikle bile savunurum' diyorlar