Şenol Güneş'ten Arda Turan için milli takım açıklaması

Milli Takım teknik direktörü Şenol Güneş, milli maçlar için verilen arada basın toplantısı düzenledi. Hırvatistan ile oynanacak maç öncesi konuşan Güneş, Arda Turan konusuna da değinerek tecrübeli oyuncuya yıllar sonra forma şansı gelebileceğini gösterdi.

09 Kasım 2020, Pazartesi 15:15 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Corona olan Umut Meraş yerine Caner Erkin

Corona olan Umut Meraş yerine Caner Erkin

Şenol Güneş'in açıklamaları şu şekilde:

A Milli formaya büyük hizmetleri olan Caner Erkin yeniden bizimle beraber. Cenk, Ömer, Berkay da bizimle beraber... Bu tip işler olabilir, bunlara hazırlıklı olmak lazım. Bütün oyunculara kapımız açık. Caner Erkin'in sorumluluk bilinciyle A Milli Takım'a büyük katkılar sağlayacağına inanıyorum. Ulusal Ligi'nde iki maçımız var ve bu iki maçı da kazanmak istiyoruz. İskelet kadromuzu korumak istiyorum. Bu çocuklar, hem saha içerisinde hem de saha dışarısında A Milli Takımı çok iyi temsil etti.

"Arda'ya ihtiyaç olursa..."

"Arda'ya ihtiyaç olursa..."

Arda Turan da Türkiye'nin en iyi oyuncularının başında gelir. Bizim de istemediğimiz bir şekilde düşüşe geçti. Küllerinden doğmak istiyor, başarılı olacağını düşünüyorum. Başarılı olursa, bizim de ihtiyacımız olursa değerlendiririz. Caner ve Arda farklı oyuncular. İhtiyacımız olursa değerlendiririz.

Taylan'ı Erzurum'dan beri takipteyiz

Taylan'ı Erzurum'dan beri takipteyiz

Taylan, Erzurum'dayken takip ettiğimiz bir oyuncu. Bizim düşüncemiz içinde olan bir oyuncu ama başka arkadaşlarımız var onları değerlendiriyoruz.
Sadece bunlar değil yurt içinde ve yurt dışında oyuncularımız var. Başka oyuncular varsa alabiliriz. Kulüplerimize, hocalarımıza söylüyorum; Elinizde varsa çok iyi bir sol bek, değerlendirmek istiyorum. Bazı oyuncular var görüyorum, sol bek denenir mi diye. 10 yılı kapatmak istiyorum.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Vedat Muriqi'in rakibi çetin ceviz çıktı: Nöbetçi golcü Felipe Caicedo