Sergen Yalçın: Evde televizyon izlemek istiyorum, bir süre futbol konuşmayacağım

Beşiktaş'a bu sezon 2 kupa kazandıran Sergen Yalçın, Türkiye Kupası finalinin ardından konuştu. Antalyaspor'u finalde yenen Beşiktaş, sezonu duble yaparak kapattı. Artık hem Sergen Yalçın hem de oyuncular için sezonun yorgunluğunu atma vakti.

19 Mayıs 2021, Çarşamba 13:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sergen Yalçın, Antalyaspor finalinin ardından şöyle konuştu:

Böyle bir sezonda iki kupa kazanmak çok önemli. Allah'tan daha ne istersin deseler, herhalde başka bir şey istemem. Tarihin en zor sezonuydu bana göre, bu sezon hiçbir zaman unutulmayacak

Bu stres hayatımızdan çok şey aldı. Biraz kafa dinlemek istiyorum. Evde oturup televizyon izlemek istiyorum. Bir süre futbol konuşmak istemiyorum, konuşacağımı da zannetmiyorum.

Bakın şunu söyleyeyim. Galatasaray da başarılı. Fenerbahçe de sonuna kadar yarışı kovaladı. Onları başarısız görmüyorum. Bizde bir kupayı alan başarılı gösteriyor. Üç büyük camia arasında sona kadar çekişme yaşandı. Böyle bakmalıyız.

Biz Antalyasporlu oyuncuları alkışladık, onlar da bizi alkışladılar. Futbol böyle olmalı. Her şey kupa kazanmak değil. Bunun sadece bir oyun olduğunu bilmeliyiz. Ersun hoca ve oyuncuları ciddi bir karakter gösterdiler. Antalyaspor camiasına teşekkür ediyorum.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İrfan Can Eğribayat, Arda Turan ile olan fotoğrafına açıklık getirdi