Sergen Yalçın'dan taraftarın isteğine cevap: Keşke benim söz vermemle olsa...

Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın, Ajax maçının ardından yaptığı basın toplantısında taraftarla olan diyaloguna değindi. Beşiktaş tribünleri maç sonu Sergen Yalçın'a "Bize söz ver" tezahüratları yapmıştı.

25 Kasım 2021, Perşembe 13:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Beşiktaş taraftarı takımın bir an önce toparlanmasını ve geçen sene gösterdiği üstün performansa yaklaşmasını bekliyor. Bu yolda Sergen Yalçın'a güvenen ve hala toplu olarak teknik direktörlerine sahip çıkan tribünler, Ajax maçının ardından da Yalçın'a destek vermişti. Hocayı tribünlere çağırıp "Bize söz ver" tezahüratı yapıldı.

"Ben söz veririm de..."

"Ben söz veririm de..."

Maç sonunda taraftarların takımın düzelmesi için kendisine yaptığı tezahüratı ve çağırıyı yorumlayan Sergen Yalçın, şunları söyledi:

Keşke benim söz vermemle olsa. Ben zaten söz veririm. Onda bir sorun yok zaten. Futbol başka bir oyun, sahada oynanan oyun. Fizik gücüne dayanan bir oyun. 

"Beklentiye yanıt veremiyoruz"

"Beklentiye yanıt veremiyoruz"

Biz alışığız. Çok daha zorlu mücadelede başarılı olduk. Bu sene kadromuz daha güçlü. Beklenti çok fazla, beklentiye yanıt veremiyoruz. Ajax karşısında da denk bir müsabaka oldu. Kazanabilirdik ama kırılma anları bizim lehimize dönmeyince yenildik.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Fenerbahçe alt yapı hocası Şenol Çorlu anlattı! 'Arda Güler kaybolup gidebilir'