Seyahatte panikleme Mimic’le

Unico, Mimic’li Akıllı Seyahat Sigortası ile müşterilerine nesnelerin internetini kullanılarak hasar önleyici imkanlar sunuyor.

A A
Seyahatte panikleme Mimic’le

Mimic, seyahatte çanta çalınması, bavulun kaybolması veya çocuğun ebeveynlerinden uzaklaşması gibi durumlarda alarm yaratacak farklı senaryolarıyla müşterilerinin hayatını kolaylaştırıyor. Unico Sigorta, Akıllı Seyahat Sigortası alan müşterilerine, poliçelerinin ve Mimic cihazının bulunduğu özel tasarlanan bir kutu göndererek, sigortacılığa yeni bir yaklaşım getiriyor. Mimic ile yeni nesil sigortacılık deneyimi, cep telefonuna Mimic uygulamasının indirilmesi ve aktive edilmesiyle başlıyor. Önlenmesi gereken bir durum gerçekleştiğinde kullanıcının cep telefonuna uyarı gelirken, Mimic cihazı da alarm üretecek.

Sigortacılık evriliyor

Unico Sigorta CEO’su Cenk Tabakoğlu yeni Akıllı Seyahat Sigortası ile ilgili olarak şunları söyledi: “Sigortacılık değişiyor. Sadece zarar oluştuğunda ödeyen bir pozisyondan daha çok, koruyucu bir role evrilmeye başladı. Akıllı Seyahat Sigortası ürünümüz pek çok açıdan bir ilk. Tüm dünya nesnelerin interneti ile ilgili konuşurken, biz bu konuda ilk somut adımları attık.”

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER 10 adımda hoşgörü rotası