Son Dakika... MHP lideri Devlet Bahçeli: Yılanlara, kaçanlara inat MHP ayakta

MHP lideri Devlet Bahçeli Alparslan Türkeş için düzenlenen anma töreninde konuştu. Bahçeli MHP'den ayrılanlara sert çıktı,""Yılanlara kananlara kaçanlara inat bugün MHP ayaktadır. Güçlüdür kararlıdır" dedi. 

04 Nisan 2018, Çarşamba 11:05
A A
Son Dakika... MHP lideri Devlet Bahçeli: Yılanlara, kaçanlara inat MHP ayakta
İşte Bahçeli'nin konuşmasından satır başları...

Hayatının her döneminde aziz milletimize eşsiz bağlılık beslemiştir. Türkiye'nin meseleleri karşısında isabetli çözüm önerileri geçerliliğini korumaktadır. Ufkunu milli bir ruhla çizmişti. Mazlumlara umut dosta güven düşmana korku olan Milliyetçi Harekete liderlik yapmıştı.Kendisi yarınlara uzanan meşale geleceği aydınlatan umuttur. Bugün taraflı tarafsız bir çok insan tarafından takdir toplayan merhum Türkeş'in fikirleri öncemli mesajlar ihtiva etmektedir. Milliyetçi Hareket Partisi dün olduğu gibi bugün de ülkülerinden kopmadı. Merhum Başbuğumuz hiç bir zaman kolay bir başarı vaat etmemiş menfaat tekliflerine tehditlere boyun eğmemişti. Biz de aynısını yapacağız. Bölünmeye ne pahasına olursa olsun karşı çıkacağız.  


"YILANLARA İNAT MHP AYAKTA"


Yılanlara kananlara kaçanlara inat bugün MHP ayaktadır. Güçlüdür kararlıdır. Türkiye ve Türk milleti hasımları karşısında sarsılmaz bir duruş ortaya koyuyor. Mücadelemizi sürdürüyoruz. İstikrar ve huzurun tarafında duracağız. Türk milletinin bekasını korumak için bir ve beraber olmak zorundayız. Fitneye karşı uyanık kalmak durumundayız.


BAHÇELİ'DEN İYİ PARTİ'LİLERE TÜRKEŞ YASAĞI


İYİ Parti'nin 1. Olağanüstü Kongresi geçtiğimiz günlerde Ankara'da yapılmış, kongre için Türkiye'nin farklı bölgelerinden Ankara'ya gelen partililerin MHP'nin kurucusu ve ilk genel başkanı Alparslan Türkeş'in mezarını ziyaret etmek istemelerine ise izin verilmemişti. Talimatın bizzat MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından verildiği belirtilmişti. 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Cuma namazını fırsat bilip 15 bin liralık demir çaldı