Futbol Kayserispor'da 3 isim kadro dışı bırakıldı

Kayserispor'da 3 isim kadro dışı bırakıldı

Kayserispor'da 3 isim kadro dışı bırakıldı

Kayserispor'da kötü gidiş sürerken 3 oyuncu kadro dışı kaldı. Ntep, Tavares ve Sivasspor sonrası taraftarla tartışan Bilal Başacıkoğlu kadro dışı bırakıldı.

Kayserispor'da 3 oyuncu kadro dışı kaldı. Ntep, Tavares ve Bilal Başacıkoğlu ceza alırken Bilal, taraftarla olan tartışmasını şöyle anlattı:

Sevebilirsiniz, sevmeyebilirsiniz. Tepki gösterir, eleştirebilirsiniz. Formasını giydiğim her kulübün taraftarına her zaman saygı duydum, onlar için mücadeleden geri durmadım, görebilir, görmezden gelebilirsiniz. Mağlubiyet sonrası en az sizler kadar benim de moralim bozuluyor. İnanabilir, inanmayabilirsiniz. Ancak herkesin aile, anne gibi kıymetli değerlere saygı göstermesi mecburidir. Ben böyle yetiştirildim, böyle gördüm. Kaybettikten sonra yaşadığım üzüntünün üstüne böylesi kıymetli değerleri umursamadan şahsıma, anneme ve aileme edilen küfürler beni de karşılık vermek durumunda bıraktı. Başımı öne eğip küfürleri kabullenemezdim. Sosyal medya da yansıyan görüntülerin izahı tamamen bu şekildedir” cümlelerini kurmuştu.

Kayserispor son oynanan lig maçında Sivasspor'a kendi evinde 4-1 mağlup olmuştu.

SIRADAKİ HABER