Futbol Konyaspor'un Abdülkerim Bardakcı'ya vedasında Ahmet Çalık detayı dikkat çekti

Konyaspor'un Abdülkerim Bardakcı'ya vedasında Ahmet Çalık detayı dikkat çekti

Konyaspor'un Abdülkerim Bardakcı'ya vedasında Ahmet Çalık detayı dikkat çekti

Konyaspor, Galatasaray'a gönderdiği Abdülkerim Bardakcı için özel bir veda videosu hazırladı. Bardakcı'ya veda için hazırlanan çalışmada, trafik kazasında hayatını kaybeden merhum Ahmet Çalık da unutulmadı.

Konyaspor 'un başarılı stoperi Abdülkerim Bardakcı, Galatasaray ile 3+1 yıllık sözleşme imzaladı. Transferin resmileşmesinin ardndan yeşil-beyazlı kulüp, altyapısından yetişen Abdülkerim Bardakcı için veda klibi hazırladı ve "Yolun açık olsun Kaptan" notunu düştü.
Abdülkerim Bardakcı'nın maçlarda gol sevinçlerine yer verilen klipte, Abdülkerim'in "Konya benim çocukluğumun şehri. Burada büyüdüm. Burada yetiştim. Burada altyapıdan çıktım. Burada oynamaya başladım. Burada para kazanmaya başladım. Konya benim için çok şey ifade ediyor" sözlerine yer verildi.

Abdülkerim Bardakcı, İstanbul’a geldi Galatasaray’ın anlaşmaya vardığı 27 yaşındaki futbolcu Abdülkerim Bardakcı, İstanbul’a geldi.


Trafik kazası sonrasında yaşamını yitiren Ahmet Çalık'ın da unutulmadığı klip, kulübün sosyal medya hesaplarında paylaşıldı.

SIRADAKİ HABER