FutbolKuntz görevden alınacak mı? TFF Başkanı yanıt verdi
Paylaş
Kuntz görevden alınacak mı? TFF Başkanı yanıt verdi

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, A Milli Takım'ın Euro 2024 Elemeleri D Grubu 5. maçında Ermenistan ile 1-1 berabere kaldığı mücadelenin ardından açıklamalarda bulundu. Büyükekşi, maçın sonucu ve takımın performansı hakkında özür diledi. Stefan Kuntz ile yola devam edilip edilmeyeceği hakkındaki soruya yanıt veren Büyükekşi, "Bugün için konu Stefan Kuntz değil. Kaybettiysek beraber kaybettik" dedi.

A Milli Takım'ın, Euro 2024 Elemeleri D Grubu 5. maçında Ermenistanla 1-1 berabere kaldığı maç sonrası açıklamalarda bulundu.

Haberin Devamı

"EN AZINDAN BERABERE BİTTİ ÇOK ŞÜKÜR"

Mücadeleyi değerlendiren ve kötü oyun için özür dileyen Büyükekşi, "Çok daha sevinçli ve Avrupa Şampiyonası'nı garanti eder şekilde buradan ayrılmalıydık. Birçok pozisyondan yararlanamadık. En azından berabere bitti çok şükür. 10 puanla liderliğimiz devam ediyor ama buradan böyle bir sonuçla ayrılmamamız gerekiyordu. Halkımızdan özür diliyoruz" ifadelerini kullandı.

"BUGÜN İÇİN KONU KUNTZ DEĞİL"

A Milli Takım'ın hocası Stefan Kuntz ile yola devam edilip edilmeyeceği hakkındaki soruyu yanıtlayan Büyükekşi, "Bugün için konu Stefan Kuntz değil. Kaybettiysek beraber kaybettik. Takımımızda çok güzel bir arkadaşlık var. İnşallah daha iyi ve güzel günler göreceğiz" açıklamasını yaptı.

Haberin Devamı